×

Wyszukaj artykuł

Dla miłośników jednośladów!

Gry motory – najlepsze gry online pełne adrenaliny na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry motory – najlepsze gry online pełne adrenaliny na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

OceńNajlepsze gry motory online

Ścigacze mknące z prędkością kilkuset kilometrów na godzinę; zdolne w akrobatycznym stylu wjechać niemal w każdy zakątek ziemi; kultowe amerykańskie choppery przemierzające autostrady ciągnące się po sam horyzont. To wszystko czeka na Ciebie w najlepszych grach online na przeglądarkę. Motoryzacyjne przygody czekają na Ciebie w otwartym świecie pełnym torów wyścigowych, niekończących się bezdroży i szczytów górskich. Poczuj wiatr we włosach i posmakuj życia motocyklisty i daj się wciągnąć w dwukołowy świat. 

Wybierz swój typ motocykla, jego malowanie i właściwości, po czym wyjedź w niekończącą się trasę. Bierz udział w superszybkich wyścigach MotoGP, Motocross i ciężkich przeprawach przez niezbadane bezdroża. 

Zapach palonej gumy i benzyny, rozgrzana teksańskim słońcem nitka asfaltu wijąca się aż po sam horyzont to widok – marzenie dla harleyowca. Dołącz do motocyklowego gangu i rusz w trasę dookoła Ameryki na swoim motocyklu. Przeżywaj przygody, bierz udział w ulicznych wyścigach i poczuj jak to jest, kiedy zamiast krwi w żyłach płynie benzyna. 

Kochasz ryzyko? Akrobatyka motocyklowa jest dla Ciebie! Skacz na swoim krossie na wysokość kilkudziesięciu metrów i połącz to z akrobacjami. Uważaj żeby nie spaść! Im bardziej zwariowane figury, tym lepsze dostaniesz oceny. Co za tym idzie, wygrasz zawody i otrzymasz nagrodę. Zainwestuj ją w rozwój swojego motocykla krossowego aby wzmocnić jego silnik, amortyzatory i zmniejszyć wagę. Wszystko po to by wykonywać karkołomne akrobacje jeszcze bardziej efektownie!

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe Wszystkie tagiKomentarze: