Kody do gry Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 02-08-2019

ocena: 0     skomentuj

humblebundle.com

Heroes of Might and Magic V to kolejna odsłona niezwykle popularnych hirołsów. Choć nie jest tak kultowa jak trójka, wciąż pozostaje świetną grą i nie narzeka na brak zainteresowanych tytułem. Gra stawia na klasyczną rozgrywkę, która świetnie znana jest fanom serii. W trybie turowym przemierzamy świat, gromadzimy surowce, rozbudowujemy siedzimy, rekrutujemy jednostki i prowadzimy bitwy. Gra pozwala na wygenerowanie własnego scenariusza lub oddanie się kampanii fabularnej. Rozgrywkę urozmaicić można licznymi kodami, których lista znajduje się poniżej. Aby z nich skorzystać należy jednak zmodyfikować nieco pliki gry. W tym celu należy odnaleźć folder, w którym zainstalowana jest gra i przejść do folderu o nazwie PROFILES. Znajdziesz tam plik autoexec_a2.cfg – otwórz go w dowolnym edytorze tekstowym i dodaj linijkę: 

setvar dev_console_password = schwinge-des-todes

Kolejnym krokiem jest odnalezienie pliku input_a2.cfg (znajduje się w folderze „playername”). Uruchom go w edytorze tekstu i dopisz linijkę:

bind show_console '`'

Od teraz możesz korzystać z kodów w grze. Przywołaj konsolę klawiszem tyldy „~” i wpisz komendę enable_cheats – aktywuje to możliwość użycia kodów z poniższej listy:

Lista kodów:

add_exp – dodaje aktywnemu bohaterowi X punktów doświadczenia 
add_gold – dodaje X pieniędzy
add_all_spells – wybrany bohater uczy się wszystkich zaklęć
clear_money – usuwa pieniądze i surowce z konta gracza
set_hero_luck_morale x y – ustala poziom szczęścia i morale wybranego bohatera (gdzie x to wartość szczęścia, a y to wartość morale)
@ClearFog () – wyłącza mgłę wojny
@Win() – wygrana
@Loose() – przegrana

Sprawdź również kody do gry Age of Wonders 3

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage