×

Wyszukaj artykuł

Jak to działa?

Ile kosztuje Uplay+?

Redakcja Pinbook | 05-05-2020 | skomentuj

Ile kosztuje Uplay+?

Materiały promocyjne gry Assassin’s Creed Odyssey

OceńGracze i miłośnicy wirtualnej rozrywki nie mają w ostatnich latach wielu powodów do narzekań. Branża rozwija się wyjątkowo dynamicznie i oferuje coraz ciekawsze rozwiązania, które nierzadko wzorowane są chociażby na serwisach streamingowych. Już teraz funkcjonują takie usługi jak PlayStation Plus czy Xbox Game Pass, które pozwalają na korzystanie z dodatkowych funkcji i zapewniają darmowy dostęp do niektórych gier. Ze swoją propozycją wyszło też chociażby EA (EA Access) czy Ubisoft (Uplay+). To właśnie o tej usłudze napiszemy dziś nieco więcej. Co właściwie oferuje? Jakie gry obejmuje abonament i ile kosztuje? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te i inne pytania.

  Zobacz także  


Usługa oferuje możliwość nieograniczonego korzystania z gier objętych abonamentem w ramach miesięcznego rozliczenia. Koszt takiej usługi to 14,99$ / miesiąc (ok. 60-65 zł). Często jednak Ubisoft proponuje promocje i zniżki dla nowych subskrybentów.

Jakie gry obejmuje Uplay+?

Usługa wydaje się idealną opcją zarówno dla miłośników gier Ubisoftu, jak i osób, które chcą je zaledwie wypróbować. W jej ofercie znajdziemy bowiem prawdziwe hity – na przykład: Assassin’s Creed Origins, Assassin’s Creed Odyssey, Far Cry 5, Rayman Legends, Might & Magic: Heroes VII czy Anno 1800 (pełna lista gier dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej usługi). Pamiętać należy, że z Uplay+ możemy zrezygnować w dowolnej chwili – wystarczy w panelu zarządzania konta anulować subskrypcję. Warto dodać, że nasze zapisy i postępy w wypożyczonych grach zostaną zachowane w chmurze. 


Wszystko na temat:

Gry Technologia Wszystkie tagiKomentarze: