× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kody do Hearts of Iron IV

Redakcja Pinbook | 18-07-2019 | skomentuj

Kody do Hearts of Iron IV

Oceń


Hearts of Iron IV jest rozbudowaną grą strategiczną, która przyciąga miłośników wirtualnych pól walki. W produkcji studia Paradox Interactive mamy okazję spróbować swoich sił w dowodzeniu oddziałami w realiach międzywojennych i II wojny światowej. Strategia świetnie sprawdzi się w kolekcji miłośników skomplikowanych tytułów i pasjonatów historii. Dzięki produkcji mamy okazję wykreować alternatywną historię najnowszą naszego świata. Na znudzonych klasyczną rozgrywką czekają chociażby kody. Za ich pomocą ułatwimy sobie rozgrywkę i odwrócimy losy idących nie po naszej myśli kampanii. Jak korzystać z kodów w Hearts of Iron IV? 

  Zobacz także  


Lista kodów:

Aby skorzystać z kodów musisz najpierw wcisnąć: Shift+2, ALT+2+1 lub Shift+3 . Następnie możesz wprowadzić jeden z poniższych kodów:

add_equipment X Y (w miejsce X wpisz liczbę ,a  w miejsce Y nazwę)  – dodaje wyposażenie
teleport (w miejsce X wstaw nazwę prowincji) teleportacja 
allowdiplo – umożliwia wykonywanie dyplomatycznych akcji bez żadnych powodów
research all – natychmiastowe odkrywanie wszystkich technologii
winwars – maksymalny wynik podczas wojny
manpower X (w miejsce X wstaw ilość jednostek) – dodaje określoną liczbę jednostek
observe(spectator) – tryb obserwatora
xp ilość – ustala ilość doświadczenia
yesman – SI akceptuje wszystkie oferty
help – wyświetla nazwy komend – nasza lista nie zawiera wszystkich kodów. Ta komenda pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi możliwościami kodów. Pełną listę znaleźć można też w internecie.

Wszystko na temat: