×

Wyszukaj artykuł

Hit na weekend

GTA V za darmo – gdzie pobrać jedną z najlepszych gier w historii?

Redakcja Pinbook | 15-05-2020 | skomentuj

GTA V za darmo – gdzie pobrać jedną z najlepszych gier w historii?

Materiały promocyjne gry / Rockstar Games

OceńGracze w ostatnich latach nie mogą narzekać na brak świetnych darmowych produkcji. Regularnie do naszych bibliotek możemy dodawać udostępnione za darmo tytuły. Często gracze mają możliwość sprawdzenia danego tytułu przez weekend lub określony z góry czas. Ciekawą politykę prowadzi zwłaszcza Epic, który regularnie rozdaje nowe tytuły. Dzięki firmie mogliśmy dodać do swoich bibliotek między innymi Farming Simulator 19 czy Kingdom Come Deliverance. Kilka dni temu portal gry-online.pl poinformował, że kolejną dużą produkcją, która będzie dostępna za darmo w Epic Games Store, ma być GTA V. Okazało się, że doniesienia się sprawdziły…

  Zobacz także  


Gra Grand Theft Auto V zadebiutowała na rynku w roku 2013. Od tamtej pory produkcja stała się jednym z najlepiej sprzedających się tytułów w historii wirtualnej rozrywki.

Jak zdobyć GTA V za darmo?

Przejdźmy do meritum – GTA V jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych za pośrednictwem Epic Games Store. Jedynym warunkiem jest oczywiście założenie konta Epic (dzięki niemu będziecie mogli zagrać też w darmowego Fortninte’a). Promocja potrwa do 21 maja – warto też dodać, że gra na zawsze zostanie z nami i będziemy mogli ją ogrywać w dowolnym czasie. Dlaczego zdecydowano się na dodanie tak dobrze sprzedającej się i zarabiającej gry za darmo? GTA V nie jest już grą młodą , wciąż jednak zachwyca ilością dostępnych aktywności i otwartym światem. Ponadto nie jest tajemnicą, że produkcja zarabia obecnie przede wszystkim na mikropłatnościach w ciągle rozwijanym GTA Online. Miłej zabawy!


Wszystko na temat:

Gry Wszystkie tagiKomentarze: