× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Grand Theft Auto V | online | download

Redakcja Pinbook | 04-09-2019 | skomentuj

Grand Theft Auto V | online | download

Materiały prasowe

Oceń


Popularne GTA to  jedna z najbardziej kultowych serii w historii wirtualnej rozrywki. Co przyciąga graczy do tego rodzaju produkcji? Przede wszystkim ogromna swoboda rozgrywki – to my decydujemy o tym gdzie się udamy i jak zareagujemy na wydarzenia. Doskonałym przykładem otwartego świata i wspomnianej swobody jest najnowsza odsłona cyklu – GTA V. Piąta część jest rozbudowaną produkcją, w której po raz kolejny będziemy mieli okazję wziąć udział w wyścigach, napadach i innych misjach fabularno-zręcznościowych. Na szczególną uwagę zasługuje też wyjątkowo rozbudowany tryb sieciowy – GTA Online. Mamy w nim możliwość stworzenia własnej postaci, zakupu i zarządzania nieruchomościami czy organizowania napadów i powiększania salda naszego wirtualnego konta. Niestety w Polsce nie jest dostępny wyjątkowo obszerny dodatek zawierający w sobie kasyno i inne gry hazardowe.

  Zobacz także  


Gdzie pobrać GTA 5?

Dla wszystkich zainteresowanych darmową rozgrywką w GTA 5 nie mamy dobrych wiadomości – gra nie jest darmowa. Aby pobrać ją za darmo, należy wcześniej zakupić klucz do gry, który możemy aktywować na przykład na platformie gamingowej Steam. W Grand Theft Auto V zagramy też na konsolach. Chcesz przekonać się jaka historia stoi za losami bohaterów piątej części kultowej gry? Pobierz GTA V już dziś i rozpocznij przygodę w otwartym świecie. 

Urozmaić swoją rozgrywkę z kodami do GTA V

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz