×

Wyszukaj artykuł

Fantasy z pazurem

Godfall – wymagania sprzętowe

Mateusz | dnia: 03-11-2020 | skomentuj

Godfall – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Gry komputerowe to dziś rozrywka niemal dla każdego – wśród setek tytułów nietrudno znaleźć produkcję, która spełni większość pokładanych w niej oczekiwań. Niesłabnącą popularnością cieszą się chociażby tytuły osadzone w fantastycznych światach. 12 listopada 2020 roku zadebiutuje gra Godfall, która opierać się będzie na schemacie tak zwanych looter shooterów – produkcja jest jednak osadzona w świecie pełnym bohaterów i fantastycznych stworów. Gracze mają więc okazję do samodzielnego lub kooperacyjnego przemierzania świata i wypełniania zadań. Gra ma w sobie  elementy RPG, hack’n’slasha czy slashera – w dniu premiery produkcja na PC będzie tytułem ekskluzywnym Epic Games Store. 

  Zobacz także  


Wymagania sprzętowe gry nie należą do najniższych – jest to jednak produkcja nowa i ma zapewnić graczom bardzo wysoki standard rozrywki. Poniżej zapoznać się możecie z minimalnymi i rekomendowanymi wymaganiami gry Godfall, które niedawno ujawnili jej twórcy. 

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5 6600 lub AMD Ryzen 5 1600
Pamięć RAM: 12 GB
Karta graficzna: AMD Radeon RX 580 (8 GB) lub Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB)

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7 8700 lub AMD Ryzen 5 3600
Pamięć RAM: 16 GB
Karta grafiki: AMD Radeon RX 5700 XT (8 GB) lub Nvidia GeForce GTX 1080 Ti (11 GB)

Źródło: Godfall/Twitter

Kody:

Na razie niewiele wiemy o możliwości używania w grze trainerów czy kodów. Prawdopodobnie więcej szczegółów poznamy dopiero po premierze tytułu. 

Szukasz innych gier z elementami fantasy? Polecamy tytuły Conan Exiles, LEGO The Hobbit i The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition.


Wszystko na temat:

Gry Wymagania sprzętowe Kody do gier Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz