×

Wyszukaj artykuł

Polska gra pełna akcji

Ghostrunner – wymagania sprzętowe

Mateusz | dnia: 14-10-2020 | skomentuj

Ghostrunner – wymagania sprzętowe

Materiały promocyjne gry

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Różnorodność tytułów na rynku gier komputerowych sprawia, że każdy miłośnik wirtualnej rozrywki z pewnością znajdzie produkcje, która spełni wszystkie pokładane w niej oczekiwania. Wiele tytułów stawia przede wszystkim na akcję i dynamiczną rozgrywkę – nie inaczej jest w przypadku polskiej produkcji Ghostrunner, która zadebiutuje 27 października 2020. Gra stawia na cyberpunkowy klimat, w którym przemieszczamy się w parkourowym stylu. Musimy też mierzyć się z przeciwnikami, których likwidujemy za pomocą broni białej. Przesycona akcją gra ma szansę stać się jedną z ciekawszych premier 2020 roku – przed zakupem warto jednak chociażby ograć demo, które dostępne jest na Steam.

  Zobacz także  


Przed zakupem gry warto także oczywiście sprawdzić minimalne wymagania sprzętowe produkcji, które także znajdują się na stronie gry na Steam. Nie powinny one stanowić ogromnego problemu dla większości, nawet kilkuletnich, komputerów.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 (64 bit)
Procesor: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570

Źródło: Steam

Kody: 

Na razie nie wiele wiadomo o możliwości używania w grze kodów. Prawdopodobnie jednak w internecie prędzej czy później pojawią się trainery, które wpłynąć będą mogły na rozgrywkę. 

Szukasz innych tegorocznych premier? Sprawdź koniecznie wymagania gier F1 2020, RIDE 4 i Call of Duty: Black Ops Cold War.


Wszystko na temat:

Gry Wymagania sprzętowe Kody do gier Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz