× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Fortnite | online | download

Redakcja Pinbook | 04-09-2019 | skomentuj

Fortnite | online | download

Materiały prasowe

Oceń


Fortnite przebojem wdarł się na listy hitów ostatnich lat. Co wpłynęło na ogromny sukces tej produkcji? Na pewno kluczem do sukcesu okazał się tryb gry – niezwykle popularny battle royale. Zasady takiej rozgrywki są banalnie proste. Gracze zrzucani są na ograniczony teren gry i walczą ze sobą za pomocą znalezionej broni. Wraz z rozwojem rozgrywki, dostępny obszar ulega zacieśnieniu i gracze zmuszeni są do walki na coraz mniejszej przestrzeni. Taki model rozgrywki zaimplementowany został już wielu produkcjach, jednak jedną z najpopularniejszych pozostaje właśnie Fortnite. Graczy kusi dynamiczna rozgrywka, sezony, regularnie pojawiające się nowości i skórki. Już niedługo do ich dyspozycji ma zostać oddany także tryb single player. 

  Zobacz także  


Gdzie pobrać Fortnite?

Fortnite jest produkcją w pełni darmową – jedyne płatności dokonywane w grze możemy przeznaczyć na tak zwane „przyspieszacze”, skórki i zawartość opcjonalną, która jednak nie ma wpływu na rozgrywkę oraz nie czyni z Fortnite gry typy pay to win. Grę pobrać możemy zupełnie a darmo za pośrednictwem Epic Games Store, które kojarzone jest właśnie ze swoją produkcją battle royale. Grać możemy także w drużynach – mamy wówczas możliwość współpracy zarówno z przypadkowymi ludźmi z całego świata, jak i ze swoimi znajomymi, których możemy zaprosić do lobby. Nic więc dziwnego, że gracze Fortnite szybko stworzyli wielomilionową społeczność, a ostatnie mistrzostwa świata w tej produkcji zakończyły się ogromnym sukcesem. 

Sprawdź również - Jak zdobyć skiny do Fortinte?

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz