× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


FIFA 19 | online | download

Redakcja Pinbook | 04-09-2019 | skomentuj

FIFA 19 | online | download

Materiały prasowe

Oceń


Piłka nożna cieszy się ogromną popularnością – popularna kopana jest prawdopodobnie najbardziej popularnym sportem świata. W niektórych regionach traktowana jest ona wręcz jak religia. Co się stanie gdy przemysł gier wideo spotka się z piłką nożną? Piłkarskie symulacje goszczą na ekranach naszych komputerów i telewizorów od wielu lat. Najpopularniejszym cyklem tego typu gier jest niewątpliwie FIFA, która może pochwalić się milionami oddanych fanów na całym świecie. Oczywiście większość z nich spędza czas w sieciowym trybie Ultimate Team. Nie brakuje jednak także miłośników trybu kariery i wirtualnych klubów. 

  Zobacz także  


Gdzie pobrać grę FIFA 19?

Niestety gra FIFA 19 nie jest dostępna bezpłatnie. Obecnie w grę zagramy za pośrednictwem komputerowej aplikacji Origin lub na konsolach PlayStation i Xbox. Gra dostępna jest także w abonamencie EA Access na wszystkich urządzeniach, które obejmuje usługa. Grę można nabyć także w dystrybucji cyfrowej. Nie czekaj i już dziś zostań legendą wirtualnych boisk. Najnowsza część FIFY to zabawa na długie godziny. 

Już niedługo premiera gry FIFA 20

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz