× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kody do gry Euro Truck Simulator 2

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Kody do gry Euro Truck Simulator 2

steampowered.com

Oceń


Euro Truck Simulator 2 to druga część niezwykle popularnej gry, która opiera się na odwzorowaniu jazdy ciężarówką. Gracz ma za zadanie dowiezienie wskazanego ładunku z punktu A do punktu B. Przemierzymy więc tysiące kilometrów wirtualnych dróg i odwiedzimy niejedno miasto. W międzyczasie zbieramy pieniądze, które wydać możemy na udoskonalenie naszego taboru. Twórcy gry postarali się także o licencje znanych producentów – pojeździmy między innymi ogromnym Mercedesem i Scanią.

  Zobacz także  


Jak aktywować kody?

W celu skorzystania z kodów do gry powinieneś w pierwszej kolejności uruchomić grę i kupić dowolny pojazd. Następnie należy odszukać plik game.sii. Znajduje się on w katalogu gry – domyślna ścieżka to Moje dokumenty/Euro Truck Simulator 2/save. Otwórz go w dowolnym edytorze tekstu, może to być nawet notatnik. Teraz wystarczy odnaleźć linijkę money_account: XXX. W tym przypadku wystarczy, że w miejsce krzyżyków wpiszesz kwotę, jaką chcesz dysponować. Na przykład money_account: 200000 da Ci 200 tysięcy euro.  Przed modyfikacją pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej modyfikowanego pliku.

Wszystko na temat: