× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Cel, pal!

Gry Czołgi – najlepsze gry czołgi online w przeglądarce na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry Czołgi – najlepsze gry czołgi online w przeglądarce na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Zagraj w najlepsze gry czołgi na przeglądarce na Pinbook.pl

Wejdź do największych maszyn wojskowych w historii. Wciel się w postać czołgisty w czasach drugiej wojny światowej lub walcz na bliskim wschodzie za sterami najsilniejszych maszyn jeżdżących w historii. Kiedy zamiast kół masz gąsienice, niewiele może stanąć Ci na przeszkodzie. Przebijaj się przez wrogie ufortyfikowania, wykorzystaj do tego gruby pancerz i wielkokalibrowe działo. Lokalizuj, namierzaj i niszcz cele korzystając z najpotężniejszych armat.

Zasiądź za sterami najgroźniejszych czołgów w czasach II wojny światowej. Niemiecki Panzer, Maus; Radzieckie T-20; czy kultowe amerykańskie Shermany – wybór należy do Ciebie. Zmień losy wojny i poprowadź swoje oddziały do zwycięstw, które odwrócą bieg historii. Weź również udział w bitwach z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Wybierz swój czołg, spersonalizuj go w wojskowym stylu i ruszaj do boju. Pokonaj przeciwników, wykonuj misję i zadania by otrzymywać nagrody, za które ulepszysz swoją maszynę. Zmieniaj działa, modyfikuj pancerz i dodawaj nowe wyposażenie by siać postrach w szeregach wrogów. Weź udział w wielkich, długodystansowych artyleryjskich wymianach ognia; prowadź wojnę partyzancką w gęstych lasach lub zmierz się z przeciwnikami na wąskich ulicach miast. 

Zaproś swoich znajomych do wspólnej gry w trybie multiplayer online lub zagrajcie razem na jednej klawiaturze w trybie Hot Seat. Rzuć wyzwanie swoim przyjaciołom i przekonaj się, który z was jest lepszym czołgistą!

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe Wszystkie tagiDodaj komentarz