× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Crash Bandicoot N'Sane Trilogy | online | download

Redakcja Pinbook | 05-09-2019 | skomentuj

Crash Bandicoot N'Sane Trilogy | online | download

Materiały prasowe

Oceń


Crash Bandicoot N'Sane Trilogy zadebiutował na PlayStation 4 w 2017 roku. Trylogia jest zbiorem zremasterowanych gier z przesympatycznym Crashem w roli głównej. Kolorowa grafika i wydawałoby się infantylna rozgrywka stawia przed graczem spore wyzwania. Crash Bandicoot N'Sane Trilogy jest bowiem niezwykle wymagającą platformówką, w której będziemy pokonywać liczne przeszkody, wymagających bossów i kolejne światy. W roku 2018 gra pojawiła się także na Xboxie, Nintendo Switch i komputerach PC. Nawet jeśli zamierzacie grać na komputerach, warto zaopatrzyć w pada lub inny kontroler, który nieco ułatwi rozgrywkę.

  Zobacz także  


Gdzie pobrać Crash Bandicoot N'Sane Trilogy?

Grę pobierzemy na Steam, PlayStation, Xbox i platformie Nintendo Switch. Pamiętajmy jednak, że tytuł nie jest darmowy – aby legalnie cieszyć się rozgrywką jesteśmy więc zobligowani do zakupienia wersji pudełkowej gry lub jej wersji cyfrowej (najczęściej w postaci kodu, który wpisać należy w odpowiednie do tego miejsce). Być może za jakiś czas ujrzymy grę w usłudze PlayStation Plus – na tą chwilę sprawa ta jest jednak w sferze nadziei i oczekiwań. Gra jest na rynku już ponad rok – można więc często natknąć się na atrakcyjne ceny i promocje. Warto dać się porwać rozgrywce, którą zachwycaliśmy się na konsolach poprzednich generacji.

Sprawdź również - Football Manager 2019 | online | download

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz