×

Wyszukaj artykuł

Dziki Zachód po polsku

Cowboy Life Simulator – wymagania sprzętowe i kody

Mateusz | dnia: 16-07-2020 | skomentuj

Cowboy Life Simulator – wymagania sprzętowe i kody

Materiały promocyjne gry (Steam)

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Dziki Zachód to temat wyjątkowo chętnie poruszany przez chociażby producentów filmowych. Jego popularność odbiła się także na przemyśle gier komputerowych – wystarczy wspomnieć o Red Dead Redemption 2, które jest jedną z najlepszych gier ostatnich lat. Także polscy producenci gier biorą się za tego rodzaju tematykę – kilka lat temu popularnością wśród miłośników wirtualnej rozrywki cieszyła się chociażby krajowa produkcja Call of Juarez. Na rok 2021 zapowiedziano natomiast grę Cowboy Life Simulator, która ma nam pozwolić wcielić się w jednego z watażków świata rewolwerów i szybkich koni. Gra ma zapewnić nam strzelaniny, pojedynki kowbojskie, sporo elementów surwiwalowych i całkiem rozbudowany system czerpiący z gier RPG. Na razie nie znamy wiele konkretów – twórcy zdecydowali się jednak na opublikowanie wymagań sprzętowych swojej produkcji.

  Zobacz także  


Minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe gry Cowboy Life Simulator nie powinny stanowić problemu nawet dla nieco starszych urządzeń. Na razie nie wiemy jednak nic o cenie produckji – tajemnicą jest także dokładna data premiery. Poniżej znajdziecie minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe, które opublikowano na stronie produkcji na Steam.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5-4670K / AMD FX-8320 or equivalent
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 960 / Radeon R9 290X
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody

Na razie nic nie wiadomo o kodach. Z pewnością jednak można liczyć na trainery, które zapewne pojawią się w sieci po premierze produkcji.

A może szukasz ciekawego filmu na wieczorny seans? Polecamy produkcje Tajemnice wielkiego muzeum, Noc w muzeum: Tajemnica grobowca i Niesamowity Spider-Man.


Wszystko na temat:

Gry Wymagania sprzętowe Kody do gier Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz