×

Wyszukaj artykuł

Jak je zdobyć?

Call of Duty: WWII za darmo – gratka dla użytkowników PlayStation 4

Redakcja Pinbook | 26-05-2020 | skomentuj

Call of Duty: WWII za darmo – gratka dla użytkowników PlayStation 4

Materiały promocyjne gry

OceńCo za czas by być graczem! Społeczność miłośników wirtualnej rozrywki nie może narzekać na brak dobrych gier – w obiegu pojawiło się też wiele produkcji, które dostępne są zupełnie za darmo. Wystarczy tutaj wymienić chociażby akcję Epic Games Store, które w odstępie kilku dni udostępniło swoim użytkownikom za darmo GTA V i Civilization VI. To jednak nie koniec niecodziennych promocji – tym razem skorzystają jednak gracze PlayStation 4, którzy otrzymali zupełnie za darmo jeden z najgłośniejszych tytułów ostatnich lat.

  Zobacz także  


Mowa o Call of Duty: WWII, które dostępne jest całkowicie za darmo dla subskrybentów usługi PlayStation Plus – to jedyny warunek, który pozwoli zainstalować nam CoD-a osadzonego w realiach drugiej wojny światowej.

PlayStation Plus – czerwcowa oferta

W Call of Duty; WWII będziemy mogli grać tak długo, jak długo będzie aktywna nasza subskrypcja PS Plus. Gra udostępniona została z okazji USA Memorial Day – święta upamiętniającego bohaterstwo i poświęcenie amerykańskiej armii. Wiadomo także, że w czerwcu w ramach abonamentu pojawi się co najmniej jeszcze jedna gra – na razie nie znamy jednak jeszcze jej szczegółów. Poniżej zaś możecie obejrzeć zwiastun dostępnego CoD-a. Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia na wirtualnych polach bitew.


Wszystko na temat:

Gry PlayStation PlayStation Plus Wszystkie tagiKomentarze: