× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Przymierz i uderz!

Gry bilard. Zagraj w darmowe gry z bilardem i zostań mistrzem na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry bilard. Zagraj w darmowe gry z bilardem i zostań mistrzem na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Bilard to z pozoru prosta gra, która polega na uderzaniu kijem bil, które znajdują się na stole bilardowym. Gracz nie może jednak wbijać ich bezpośrednio – kula musi zderzyć się z inną, która docelowo ma wpaść do łuzy.  Możemy spróbować swoich sił na stole bilardowym bez wychodzenia z domu. Pozwalają nam na to darmowe gry online, dzięki którym bez konieczności instalowania dodatkowych programów na dysku naszego komputera możemy zagrać w wiele interesujących produkcji. Różnią się one tematyką i dynamiką rozgrywki. Część z nich proponuje tradycyjne i spokojne tempo rozrywki, skupiając się na precyzji uderzeń i strategicznym myśleniu. Inne gry bilardowe stawiają na dynamikę i efektowne uderzenia. 

Snooker, karambol i klasyczny pool online

Graczy do bilarda przyciągają różne odmiany tej gry. Nie inaczej jest w przypadku jej wirtualnego odpowiednika. Gry z tej kategorii są świetnym zabijaczem czasu, zwłaszcza jeśli nie stawiamy na dynamiczną rozgrywkę i nie chcemy bawić się w zagadki logiczne. Zasady są proste, choć sama gra wymaga od nas odpowiedniego podejścia. W najlepsze gry bilardowe zagrać możemy także ze znajomymi. Korzystając z jednego urządzenia na zmianę uderzamy bile i mamy okazję powalczyć o tytuł najlepszego w przyjacielskiej atmosferze rywalizacji. Dla osób, które wcześniej nie miały żadnej styczności z tego rodzaju grami, bilardowe gry online są świetną okazją do poznania zasad gry i spokojne poznawanie meandrów rozgrywki. 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe Wszystkie tagiDodaj komentarz