× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Assassin's Creed: Odyssey – nadchodzi ostatnie DLC

Redakcja Pinbook | 12-07-2019 | skomentuj

Assassin's Creed: Odyssey – nadchodzi ostatnie DLC

engandget.com

Oceń


Assassin's Creed: Odyssey, pomimo początkowych obaw graczy, okazał się świetną grą. Na uwagę zasługuje dość nietypowy system dodawania do produkcji nowej zawartości. Ubisoft postawił na regularne darmowe dodatki i dwa duże DLC. Te ostatnie dodane zostały w formie dwóch opowieści, każda podzielona na trzy epizody, które pojawiały się w określonych odstępach czasu. Pierwszym dużym dodatkiem było Dziedzictwo Pierwszego Ostrza, ale to drugi wzbudził większe zainteresowanie graczy. W DLC Los Atlantydy mieliśmy bowiem wkroczyć do niesamowitego podwodnego świata i wszystko wskazuje, że w końcu się doczekaliśmy.

  Zobacz także  


Kiedy premiera Judgment of Atlantis?

Gracze, którzy zaopatrzyli się w kompletną edycję gry lub przepustkę sezonową, pobiorą ostatni dodatek już 16 lipca. Zapowiedzi uchyliły rąbka tajemnicy – w końcu odwiedzimy krainę, którą włada Posejdon. Z całą pewnością możemy się też spodziewać nowych przedmiotów, questów i zwieńczenia historii, w której wielu graczy spędziło grubo ponad 100 godzin. Czy staniemy oko w oko z nowymi stworzeniami i po raz kolejny damy się oczarować niepowtarzalnym klimatem gry? Dowiemy się już 16 lipca. 

Wszystko na temat: