GELLEX - najwyższej jakości materiały do druku atramentowego

Średnia ocena (5)

Gellex Sp. z o.o.


03-994 Warszawa
woj. Mazowieckie
Wał Miedzeszyński 646 /3/33

Pokaż numer

www: http://www.inks.pl

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ
Gellex sp. z o.o. (do końca 2007 pod nazwą – Gelex) działa na polskim rynku od 2002 roku i zajmuje się importem i dystrybucją materiałów eksploatacyjnych i nowatorskich rozwiązań technicznych w dziedzinie druku atramentowego i prezentacji obrazu. Oferujemy atramenty w butlach i nabojach, podłoża do druku (papiery, płótna, folie we wszystkich formatach arkuszowych i rolowych), albumy i oprawy fotografii oraz akcesoria i części zamienne do drukarek. 

Naszą ofertę atramentów adresujemy przede wszystkim do tych, którzy poszukują wysokiej jakości zamienników, nie odbiegających swoimi walorami od produktów oryginalnych. Większość oferowanych przez nas atramentów jest kompatybilna zarówno chemicznie jak i kolorystycznie z produktami OEM, więc można je bezpiecznie instalować bez uprzedniego czyszczenia i kalibracji drukarki, na zasadzie plug-and-play.  

Większość naszych atramentów dostarczamy w butlach, do indywidualnego napełniania specjalnie dostosowanych naboi lub systemów stałego zasilania. Pozwala to na znaczne obniżenie kosztów druku i nie jest bez znaczenia dla ochrony środowiska (poprzez wielokrotne użycie elementów z tworzyw sztucznych). 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych, niezależnych producentów atramentów przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych - IIMAK, GSC Imaging i STS Inks. Naszymi dostawcami są również Digitl z Wielkiej Brytanii oraz Marabu z Niemiec. Papiery fotograficzne, w tym klasy fine art i barytowe, płótna i folie pochodzą z firm Innova (U.K.) Mitsubishi (Japonia) oraz Ulano (USA). Części zamienne i akcesoria do drukarek dostarczają nam nasi wieloletni, zaufani partnerzy z Shenzhen z Chinach.  

Obsługujemy wszystkie typy drukarek - od najmniejszych drukarek A4 do 5-metrowych ploterów, oraz wszystkie techniki druku atramentowego - od grafiki reklamowej, atramentowych prób koloru (proofing), fotografii, w tym wydruków kolekcjonerskich i muzealnych (giclee), przez wydruki wielkoformatowe, sublimację i nadruki na tkaninach do zastosowań przemysłowych – znakowania i kodowania. Oferujemy atramenty, podłoża i płyny czyszczące do druku wodnego, sublimacyjnego, dyspersyjnego, reaktywnego i DGT, solwentowego, światłoutwardzalnego (UV i LED UV) i lateksowego.  

Specjalizujemy się również w dostarczaniu najwyższej jakości folii i specjalnych, wysokiej gęstości atramentów do produkcji klisz separacyjnych do naświetleń. Na życzenie kompletujemy zestawy drukarek dostosowanych do potrzeb drukarni. 

Ponieważ naszą dewizą jest Wszystko do druku atramentowego, mamy także ambicję wyszukiwania i dostarczania klientom na zamówienie produktów specjalnych – posiadających określone certyfikaty (jak Oeko-Tex) lub szczególne właściwości użytkowe. 

Naszym klientom służymy radą i pomocą techniczną.

W naszej ofercie stawiamy przede wszystkim na jakość i niezawodność, dlatego nie zawsze możemy konkurować ceną. Staramy się jednak kształtować naszą politykę cenową elastycznie, zależnie od wielkości zamówień i historii współpracy.