Usługi dodatkowe - Foto Albumy Malik

Średnia ocena (5)

Foto Studio Malik


63-400 Ostrów Wielkopolski
woj. Wielkopolskie
Kolejowa 30

Pokaż numer

www: http://fotoalbumymalik.pl/

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ

Wiele więcej niż fotografia

Jeśli ktoś szuka ciekawego pomysłu na zaprezentowanie zdjęć lub chce zrobić oryginalny prezent komuś bliskiemu może skorzystać z możliwości stworzenia video filmu. To nic innego jak ciekawa animacja ze zdjęć. Doskonale może nadać się również do prezentacji biznesowych. Innym pomysłem do reklamowania swojej firmy mogą być skrojone na miarę najróżniejsze gadżety reklamowe, w czym również specjalizuje się przedsiębiorstwo. Poduszki, kubki, przypinki, etui na telefon i wszystko to, co przyjdzie do głowy - można zrealizować właśnie tutaj. To świetny pomysł na reklamowanie swojego produktu, usługi lub akcji. 

W Foto Studio Malik można wykonać również druk wielkoformatowy na niemalże każdym podłożu. Cechuje się on wytrzymałością na działanie warunków zewnętrznych, dzięki czemu może być wykorzystany wewnętrznie, ale także zewnętrznie. Plotery cechują się wysoką jakością druku, a tusze używane do tworzenia wydruków są ekologiczne i nietoksyczne. Można więc być pewnym, że taki wydruk nie wpłynie niekorzystnie na czyjeś zdrowie, a dodatkowo będzie bardzo trwały i z pewnością będzie spełniał swoją funkcję przez długi czas. 

Coś, co nieczęsto znaleźć można w ofercie studia fotograficznego, to możliwość zrobienia dekoracji wydrukiem. Oprócz podstawowych zadruków jak na przykład fototapety, rolety czy obrazy do dekoracji, studio oferuje drukowanie szkła, mebli, a także... drzwi! Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było, więc warto spróbować. Istnieje także specjalna dekoracja produktem – pracownia oferuje dekorowanie swoimi produktami np. lampami lub mapami. 

Z rzeczy bardziej przyziemnych, ale równie ciekawych, można zdecydować się na stworzenie swojej fotoksiążki, która jest niezwykłą pamiątką i cudownym prezentem – klient ma możliwość własnej kompozycji z wybranych zdjęć. Projektuje to w bardzo prosty sposób za pomocą programu, a następnie wysyła do studia w celu drukowania. To może być prosty album lub coś bardzo ekskluzywnego.

Jeśli ktoś potrzebuje oprawić coś w ramy - również tylko tutaj! Firma oferuje mnóstwo ciekawych faktur, kolorów i wzorów, na różnego rodzaju rozmiary obrazów. Wedle własnego życzenia. Można obejrzeć próbki w siedzibie studia i wybrać to odpowiednie.