Oferujemy również kursy i szkolenia z zakresu fotografii tradycyjnej oraz fotografii cyfrowej

Średnia ocena (5)

Foto Studio Malik


63-400 Ostrów Wielkopolski
woj. Wielkopolskie
Kolejowa 30

Pokaż numer

www: http://fotoalbumymalik.pl/

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ

Kurs fotografii cyfrowej

To obecnie najbardziej popularny typ fotografii, który ukształtował się wraz z rozwojem technologicznym. Podczas tego kursu fotografowie odkryją przed swoimi uczniami tajniki fotografii cyfrowej – jest to rozszerzony kurs, który na pewno pozwoli im na robienie znacznie lepszych zdjęć. Warsztat ten trwa dwa dni i pozwala na wzbogacenie swojego portfolio bardzo ciekawymi ujęciami, które z pewnością przekonają widzów o talencie młodego fotografa. Na kursie pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, więc można z niego wyciągnąć bardzo dużo merytorycznej wiedzy. 

W skład kursu wchodzi teoria wraz z kursem obróbki cyfrowej, a także sesja zdjęciowa w studio i plenerze z udziałem modelki. Grupy, jakie mogą uczestniczyć na ten kurs to max. 6-7 osób. 

Kurs fotografii tradycyjnej 

Wbrew temu, że fotografia cyfrowa się rozwija i przeżywa swój renesans, to ludzie często powracają do kultowych form. Taką jest właśnie fotografia tradycyjna, która być może znowu niebawem stanie się pożądana. Jeśli chcesz poznać jakie tajemnice kryje w sobie utajony obraz, a jednocześnie popracować przy swoich zdjęciach w ciemni – doskonale trafiłeś i naprawdę nie mogłeś lepiej. Każdy z kursantów będzie mógł naświetlić własne zdjęcia i wywołać je w asyście doświadczonych fotografów. Pracownicy nauczą przyszłych fotografów jak wywoływać odbitki przy czerwonej żarówce. Wszystkie potrzebne materiały udostępni Foto Studio Malik. To niesamowita okazja, aby przekonać się jak wyglądała fotografia, która już nieco odeszła do lamusa. 

Studio umożliwia także indywidualne zajęcia, a także specjalne konsultacje kandydatów do szkół artystycznych. Warto skorzystać z takiej ciekawej oferty i kursów, które prowadzą osoby, które naprawdę znają się na rzeczy. Takiej decyzji nie da się żałować.