Fotografia i ekskluzywne albumy fotograficzne - Foto Albumy Malik

Średnia ocena (5)

Foto Studio Malik


63-400 Ostrów Wielkopolski
woj. Wielkopolskie
Kolejowa 30

Pokaż numer

www: http://fotoalbumymalik.pl/

Wyślij wiadomość
ODWIEDŹ STRONĘ
Każdy z nas kolekcjonuje chwile ze swojego życia. Niektóre są tak wyjątkowe, że warto zachować je na pamiątkę. Pomimo upływu lat nie ma nic lepszego, aby zapamiętać piękne momenty, jak upominek pamiątkowy w postaci pięknej fotografii. Jednym z najbardziej profesjonalnych, a jednocześnie z długą historią jest firma Foto Studio Malik, która działa nieprzerwanie od 1932 roku. Została założona przez Marię Malik i nadal pozostaje w prowadzeniu przez rodzinę. Wiodącą usługą zawsze była i pozostała szeroko pojęta fotografia. Z biegiem lat oferta firmy zmieniała się i dopasowywała do zmian na rynku. Tym sposobem obecnie proponują wiele więcej ciekawych produktów i usług, dzięki czemu są wiodącym przedsiębiorstwem na rynku fotografii. Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na uwiecznienie momentów, chciałby zrobić piękną pamiątkę sobie lub bliskim – warto wykonać ją właśnie w Foto Studio Malik.

Fotografia na różne sposoby

Obecnie oferta Foto Studio Malik jest bardzo szeroka i ciekawa dla potencjalnego klienta. Warto umówić się na sesję zdjęciową właśnie tutaj, ponieważ zdjęcia zapierają dech w piersiach. Są wykonane profesjonalnie, z pasją, ale bije od nich również doświadczeniem. Odpowiednio wykadrowane, naświetlone, uchwycone emocje i ciekawe miejsca. Jakie zdjęcia można zamówić w firmie? Praktycznie wszystkie, jakie mogą być dostępne na rynku. 

W ofercie firmy znajdują się między innymi zdjęcia ślubne - można zamówić je w trzech różnych opcjach. Mogą to być zdjęcia aranżowane w studiu lub plenerze lub reportażowa sesja, która jest spontaniczna i dotyczy momentu zaślubin, przygotowań i wesela. 

Wykonać można także zdjęcia dziecięce - komunijne i nie tylko. Tutaj kompletna dowolność. Możesz uwieczniać na zdjęciu moment dorastania Twojego dziecka, uwieczniać je miesiąc po miesiącu lub po prostu wymyślić fajną scenerię do zdjęć swoich pociech w ramach pamiątki dla siebie, na prezent dla dziadków czy z zupełnie innych, własnych pobudek. Jedno jest pewne – nawet największy wstydniś poczuje się swobodnie na sesji zdjęciowej w Foto Studio Malik. 

Dodatkowo można zrobić sesję rodzinną w dowolny sposób, która obejmie nie tylko dzieci, ale całe rodziny lub poszczególnych jej członków w najróżniejszych sytuacjach. To bardzo ciekawe rozwiązanie i świetna pamiątka. Zdjęcia będą doskonałe, aby umieścić je w rodzinnym albumie i wspominać na wszelkich uroczystościach, kiedy zjeżdża się cała familia. 

W studiu można także wykonać fotografię reklamową, co jest ogromnym atutem. Wiele firm potrzebuje dobrego fotografa, który doskonale uchwyci ich wizję na, na przykład, prezentację jakiegoś produktu. Doświadczenie jakim operują fotografowie firmy na pewno zachwyci niejedną osobę. A przecież właśnie o to chodzi w fotografii reklamowej – musi zapierać dech w piersiach i wpływać na konsumenta, aby wywołać u niego pożądaną reakcję. 

Portrety, które wykonywane są w Foto Studio Malik to wspaniałe ludzkie obrazy. Ukazują emocje, najdrobniejsze cechy, uzewnętrzniają charakter. Jeśli tylko ktoś potrzebuje zdjęć portretowych, powinien zdecydować się na takowe właśnie tutaj. 

Nie mogło oczywiście zabraknąć fotografii artystycznej, która jest jedną z najciekawszych form. Można tutaj robić prawdziwe cuda i wymyślać scenerie do woli. Zdjęcia, które można obejrzeć w tej sekcji to prawdziwe fotograficzne arcydzieła. A zdjęcia natury... Nikt nie robi piękniejszych. 

 

Bardzo szeroka oferta “obok fotografii” oraz ciekawe warsztaty

Ponieważ firma ciągle się rozwija i łączy doświadczenie z innowacyjnością, w Foto Studio Malik można zrobić znacznie więcej niż tylko fotografie. W ofercie znajdują się ciekawe pomysły, które warto wykorzystać. Istnieje możliwość wykonania, popularnych obecnie, fotoksiążek, co nie jest wcale trudne, a może być wspaniałą pamiątką lub ciekawym prezentem. Można oprawić obraz lub wykonać druk wielkoformatowy, a także stworzyć niesamowite dekoracje wydrukiem. Ponadto ciekawe dla wielu firm lub osób prywatnych może być zrobienie video filmu, co również umożliwia przedsiębiorstwo. Jeśli zależy komuś na gadżetach reklamowych – nie ma problemu. Poduszki, puzzle, etui na telefon i wiele, wiele więcej. Twój pomysł - realizacja przez Foto Studio Malik. 

A może masz ciekawy pomysł na nadruk na swojej koszulce? Również możesz wykonać to właśnie tutaj, niezależnie od tego jaki rodzaj odzieży preferujesz! A nadruk z pewnością będzie bardzo trwały i każdy wyjdzie stąd w pełni zadowolony ze swoją oryginalną, spersonalizowaną koszulką.

Jeśli ktoś chce się nauczyć fotografować tak, jak pracownicy w studio - może zapisać się na specjalne warsztaty, które z pewnością wyzwolą niespożytkowane dotąd pokłady kreatywności w fotografii. Niezależnie od tego, czy chodzi o fotografię cyfrową czy tradycyjną. Można również zapisać się na konsultacje kandydatów do szkół artystycznych. Czujni pracownicy z pewnością pomogą. Oferta jest bardzo ciekawa i z pewnością każdy znajdzie tam coś, co dedykowane jest właśnie dla niego. Tyle ciekawych, wspaniałych możliwości w jednym miejscu. Warto wybrać właśnie te!