× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zarabianie pieniędzy przez Internet. Jak zarobić nie wychodząc z domu? cz. 2

Redakcja Pinbook | 26-03-2019 | skomentuj

Zarabianie pieniędzy przez Internet. Jak zarobić nie wychodząc z domu? cz. 2

Oceń


Pisaliśmy wcześniej o możliwościach zarabiania pieniędzy nie wychodząc nawet z domu. W naszym zestawieniu znalazło się wtedy wypełnianie ankiet, a także freelance, czyli działania z zakresu copywritingu, fotografii czy programowania. Dzisiaj przedstawimy pozostałe sposoby na dołożenie do domowego budżetu poprzez pracowanie w domu. Jak zarabiać nawet nie wychodząc z domu? Poniżej kilka propozycji.

  Zobacz także  


1. Kryptowaluty

To dosyć niestabilny sposób na zarobienie pieniędzy, bo zawsze inwestowanie w podobne rzeczy jest ryzykowne. Kiedyś kurs Bitcoina wynosił około 2000$. Dzięki temu osoby, które zainwestowały potrafiły znacznie pomnożyć włożoną kwotę – zarabiały na tym nawet do 500% więcej. Trzeba temu zajęciu również poświęcić trochę czasu, ponieważ trzeba być na bieżąco z kursem itp. To trochę jak z giełdą.

Bitcoin – jedna z kryptowalut wprowadzona w 2009 roku.

2. Prowadzenie bloga

Obecnie staje się to dość dochodowym biznesem. Przedsiębiorstwa prześcigają się w płaceniu blogerom za polecanie ich produktów lub usług. Tak naprawdę każdy z nas potrafi pisać na jakiś temat, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, więc może nie być to bardzo wymagające. Ważne jednak, aby robić to systematycznie i poświęcić temu kilka godzin dziennie.
Wystarczy go założyć i dużo pisać, pokazując tym samym swój talent. Po jakimś czasie możliwe jest pobieranie drobnych kwot za wyświetlenia np. 200-300 zł. Później firmy mogą się do nas zgłaszać z propozycjami testowania produktów za wynagrodzenie – tutaj kwoty wahają się od 1000 do kilkunastu tysięcy złotych, a nawet do kilkudziesięciu w przypadku dużej liczby wyświetleń. Wszystko w zależności od naszej popularności. Trzeba jednak zacząć.

  Zobacz także  


3. Prowadzenie kanału na YouTube

Dużo z nas korzysta z tego serwisu i ogląda różne filmy – w zależności od swoich preferencji. Tam również możemy znaleźć wiele ciekawych kanałów, na których twórcy mogą zarabiać w bardzo zbliżony sposób do autorów bloga. Mogą wyświetlać reklamy, liczymy im „pensję” od ilości wyświetleń filmu, a także klików z reklam. Podobnie – tutaj również zgłasza się wiele firm, które chcą reklamy na kanale, który dobrze prosperuje. Wystarczy mieć ciekawy temat i umieć montować filmy. Tutaj finanse są bardzo zbliżone do tych na blogu. Wahają się od kilkuset złotych do kilkunastu albo kilkudziesięciu tysięcy. Warto więc zacząć, jeśli umiemy bawić się z filmami.

4. Założenie sklepu internetowego

Nie musimy wcale mieć swojego biura i magazynu. Możliwe jest działanie na zasadach droppshipingu. Oznacza to, że od nas zależy stworzenie strony pod sklep internetowy – aktualizowanie oferty, a także zbieranie zamówień. Temu jednak poświęcić trzeba znacznie więcej czasu, ale i zyski są dużo większe niż ze wszystkich innych prac z domu, które wyświetlone były powyżej. Wystarczy znaleźć dobry produkt, a raczej ich grupę, które chcemy sprzedawać.

Jak widać można nieźle dołożyć do swojego budżetu nawet nie wychodząc z domu. Trzeba jednak mieć pewien zmysł i smykałkę do biznesu, a także nie bać się ryzyka. Każdy znajdzie coś dla siebie – w zależności od predyspozycji i możliwości czasowych. Dzięki temu możemy zarobić dużo pieniędzy lub dorobić do swojego budżetu domowego.
Wszystko na temat: