Olga Bołądź – najciekawsze filmy z udziałem polskiej aktorki

Olga Bołądź w filmie "Kobiety mafii" / kadr z filmu

Olga Bołądź to polska aktorka filmowa i teatralna, która urodziła się 29 lutego 1984 w Toruniu. Kobieta pochodzi z rodziny budowlańców i wychowała się w Toruniu. Aktorka biegle komunikuje się w kilku językach – angielskim, włoskim i hiszpańskim, zna także podstawy rosyjskiego. W 2007 roku Olga Bołądź została absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie – w trakcie studiów spędziła pół roku w Hiszpanii. Występowała między innymi na deskach Narodowego Starego Teatru w Krakowie i Teatru „Polonia” w Warszawie. Aktorka brała udział w jednym z sezonów „Tańca z gwiazdami”. Aktorka ma syna Brunona, który urodził się w 2013 roku. Przez lata swojej kariery aktorskiej Olga Bołądź zagrała w wielu filmach i serialach. Poniżej przedstawiamy pięć najgłośniejszych tytułów z udziałem aktorki. Znacie je wszystkie?

Olga Bołądź ma na swoim koncie wiele ciekawych ról i aktorskich kreacji. Poniżej znajdziecie pięć naszym zdaniem najciekawszych. 

Olga Bołądź - najlepsze filmy

1. „Nad życie”, reż. A. Plutecka-Mesjasz (2012)

2. „Kobiety mafii”, reż. P. Vega (2010)

3. „Skrzydlate świnie”, reż. A. Kazejak (2010)

4. „Botoks”, reż. P. Vega (2017)

5. „Służby specjalne”, reż. P. Vega (2014)

Olgę Bołądź mogliśmy oglądać także w wielu rolach telewizyjnych. Aktorkę mogliśmy zobaczyć chociażby w serialach „Chyłka” czy „M jak miłość”

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO