× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Włosy

Włosy pojawiające się w snach mogą być interpretowane na różne sposoby. Bardzo ważne są uczucia, które towarzyszą Ci podczas śnienia o włosach. Lęk i dyskomfort są złymi prognostykami, natomiast odprężenie, zadowolenie i szczęście w takim śnie zwiastują pozytywne zmiany i zdarzenia w naszym życiu.

Gęste, zdrowe i lśniące włosy to symbol dobrobytu i powodzenia u osób płci przeciwnej. Wyczesane, ułożone i zadbane włosy oznaczają zadowolenie z siebie i uporządkowane życie osobiste. Włosy w nieładzie oznaczają natomiast brak zorganizowania i potrzebę zmian – na przykład zawodowych, osobistych lub ... fryzury.  Podobną symbolikę może mieć także oglądanie swojej fryzury. Wypadanie włosów według sennika jest natomiast równoznaczne z wyniszczającymi problemami, z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić.

Czesanie, mycie i układanie włosów oznacza potrzebę zreorganizowania naszego życia i nowego spojrzenia na otaczające nas problemy. Ścięcie włosów to także symbol zakończenia pewnego etapu i rozpoczęcia nowego rozdziału w powieści naszego życia.

Nadmierne owłosienie, osiwienie, włosy w ustach i potrawach mogą symbolizować przytłaczające sprawy i problemy, których chcemy się pozbyć i o nich zapomnieć. Rozpuszczone włosy to natomiast symbol wolności i wyzwolenia. Łysy mężczyzna oznacza zbliżające się bogactwo, dobrobyt i szacunek, kobieta bez włosów jest natomiast zwiastunem pogardy i utraty wpływów. Mężczyzna z długimi włosami to symbol oszustwa, często matrymonialnego, natomiast farbowane włosy oznaczają obłudę i kłamstwo, które mogą nas spotkać.Wyrazy na tę samą literę