× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Samolot

Samolot to jeden z najbezpieczniejszych i najczęściej wybieranych środków transportu. Często też gości w naszych snach. Jest on symbolem, który podlega interpretacji. Co może oznaczać?
Lot samolotem może być symbolem nowych wyzwań, doświadczeń i przygód – także tych niespodziewanych. Sen z samolotem w roli głównej może być tez zapowiedzią przypływu gotówki i sukcesu w życiu osobistym.  Jeśli maszyna znajduje się na niskiej wysokości, możemy to odczytać jako przejściowe problemy, z którymi jednak poradzimy sobie bez większych problemów.

Lot bez pilota to oznaka utraty kontroli nad naszym życiem i zmianami, które w nim zachodzą. Śniący odczuwa wrażenie, że jego życie nie jest w pełni zależne od niego. Spadający samolot jest natomiast synonimem porzucanych marzeń i pragnień. Pikująca maszyna odzwierciedla nasz lęk dotyczący zmarnowanego życia i błędnie podjętych decyzji.

Samolot, który podrywa się do lotu jest symbolem zmian, które mają doprowadzić do wyrwania się z układu obowiązujących nas nakazów i zakazów. Śniący podświadomie marzy wówczas o wolności, którą da mu jedynie ocięcie się od dotychczasowego trybu życia. Złym omenem jest płonący samolot – oznaczać może poważne problemy w życiu miłosnym, osobistym i zawodowym. Złym znakiem jest także spóźnienie się na lot – być może nie uda nam się wówczas dopiąć wszelkich zadań na czas.  Co ciekawe, pozytywnym omenem jest rozbita maszyna – oznacza poradzenie sobie z wszelkimi przeciwnościami losu.

Jeśli w naszym śnie zasiadamy za sterami maszyny, pragniemy mieć nad swoim życiem pełną kontrolę, świetnie czujemy się w roli lidera i jesteśmy przekonani o naszym sukcesie końcowym.