× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Ryby

Ryby to zwierzęta wodne, które w naszej kulturze mają wiele znaczeń symbolicznych. Są też częstym elementem naszych marzeń sennych. Jak interpretować pojawienie się ryb w Twoich snach? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rolę, w jakiej występują. Ryby pływające w czystej przejrzystej wodzie (akwarium) są symbolem harmonii, spokoju i poukładanego życia osobistego.

Śniąc o martwych rybach wyrzuconych na brzeg – zwróć uwagę na osoby z Twojego otoczenia, gdyż jest to symbol fałszywych zamiarów i skrywanych intencji.. Zastanów się, komu ufasz i czy nie jest to zaufanie na wyrost. Martwe ryby mogą również sygnalizować zbliżające się problemy zdrowotne i finansowe. Śmierć zwierząt to także znak, że jesteś zbyt mało empatyczny i czuły dla Twojego otoczenia.

 Sny o wędkowaniu i łowieniu ryb to nie tylko atrybut miłośników wędkarstwa. Taki sen to zwiastun pomyślności, dobrych decyzji i sporego zastrzyku gotówki. Podobnie jak ryby w akwarium – łowienie ryb symbolizuje zasłużone wynagrodzenie wysiłków i sukces.
Zwróć uwagę na wielkość ryby w Twoim śnie. Mała jest wyrazem kompleksów, niespełnienia i problemów z samoakceptacją. Duża to zwiastun dobrych zarobków i sukcesu w życiu zawodowym.

Śni Ci się jedzenie ryby? Jeśli jest wędzona możesz spać spokojnie. Jest symbolem Twojej gotowości do podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań. Samo spożywanie rybiego mięsa w śnie jest symbolem zdrowia i dobrej kondycji.Wyrazy na tę samą literę