× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Pies

Pies uważany jest za najlepszego przyjaciela człowieka. Sympatyczne czworonogi kojarzą nam się z bezwarunkową miłością, wiernością i oddaniem. Pojawienie się ich w naszych snach może być bardzo różnie interpretowane. Wiele zależy od naszych odczuć i zachowania zwierzęcia w śnie.

Śni Ci się łagodny pies, który chce się bawić? To symbol szczęścia, spokoju i bezpieczeństwa. Wszystko w Twoim życiu układa się tak jak powinno. Jeśli natomiast zwierzę jest agresywne – może to oznaczać wewnętrzny niepokój lub nadciągające niebezpieczeństwo. Podobne skrajności może wyrażać kolor zwierzęcia z naszych marzeń sennych. Biały pies to symbol spokoju, radości i pomyślności. Czarny jest zwiastunem niekorzystnych wydarzeń i nieszczęść, które mogą nas spotkać.

Gryzący pies może zwiastować nieszczere intencje jednej z otaczających nas osób. Jest to także zwiastun zbliżających się kłopotów finansowych. Może też on symbolizować nasze zachowanie względem otaczających nas osób – warto więc przeanalizować naszą obecną sytuację. Podobne znaczenie ma prowadzenie psa na smyczy. Inaczej sprawa wygląda w przypadku czworonożnego zwierzaka w budzie lub przywiązanego do jednego miejsca. Oznaczać to może stabilizację zawodową, poradzenie sobie z codziennymi problemami i wyjście na prostą po burzliwych przeżyciach.