× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Myszy

Myszy są jednym z najpopularniejszych motywów, który przewija się w snach. Małe gryzonie niosa ze sobą znaczenie symboliczne, o którym niewielu ludzi ma pojęcie. Jak interpretować sny, w których pojawiają się myszy? Mysz pojawiająca się w śnie zazwyczaj nie jest dobrym znakiem. Może być zwiastunem nadchodzących trudności, problemów osobistych, utraty kogoś bliskiego bądź nieczystych intencji jednego z naszych przyjaciół.

Mysz zatrzaśnięta w pułapce to swoiste wyjście obronną ręką z kłopotliwej sytuacji i zakończenie ważnej sprawy. Plaga myszy biegających wokół nas jest zwiastunem problemów osobistych i finansowych – warto więc rozsądnie planować wydatki i decyzje. Taka wizja może być również spowodowana dręczącymi nas wyrzutami sumienia. Warto zwrócić uwagę także na odgłosy – pisk myszy może być ostrzeżeniem przed najbliższymi wydarzeniami, które mogą okazać się dla nas niebezpieczne.

Nie bez znaczenia jest także kolor gryzonia, którego widzimy w naszym śnie. Biała mysz zapowiada zmartwienia, problemy i komplikacje. Szara jest symbolem nijakości, kompleksów i ubóstwa. Czarna jest natomiast interpretowana jako znak stanowczości, silnego charakteru i radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Pojawienie się w śnie myszy w naszym domu interpretowane jest jako zmiany, które już niedługo pojawią się w naszym życiu. Mogą być one zarówno negatywne, jak i pozytywne – mysz w domu może zwiastować na przykład niespodziewane odwiedziny.Wyrazy na tę samą literę