× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Kolega

Przyjaźnie i znajomości są jedną z podstaw naszego funkcjonowania w społeczeństwie. Nic więc dziwnego, że koledzy i znajomi są często bohaterami naszych marzeń sennych. Jak interpretować takie sny i co mogą one oznaczać?

Jeśli śni Ci się kolega z pracy nie masz powodów do obaw. Może to oznaczać nasze przychylne nastawienie do innych ludzi, wewnętrzny spokój, a także jest zwiastunem zawarcia nowej, interesującej umowy lub znajomości. Jeśli jednak w śnie czujemy się niekomfortowo lub dotyczy on kłótni i nieporozumień – świadczyć może to o nieczystych i fałszywych intencjach otaczających nas ludzi.  Czasem zdarza się jednak, że śni nam się kolega sprzed lat. Oznacza to tęsknotę za beztroskimi latami dzieciństwa lub młodości, a może być także oznaką tęsknoty za osobą, z którą byliśmy emocjonalnie związani.

Sen, w którym spotykamy nieżyjącego przyjaciela jest wyrazem niepogodzenia się z jego utratą i tęsknotą. Może to oznaczać także niespodziewany zwrot wydarzeń i zmiany, które będą miały duży wpływ na nasze dalsze życie.

O kolegach i znajomych często śnią kobiety. Jest to bardzo często wyrazem zauroczenia i silnych emocji związanych z tą osobą. Sny przybierają wówczas formę marzeń o związku i bliskości.Wyrazy na tę samą literę