× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sennik Dom

Dom jest miejscem, do którego większość z nas wraca z poczuciem ulgi i szczęścia, szczególnie jeśli jest to nasz dom rodzinny. Bardzo często gości on też e naszych marzeniach sennych, które często odzwierciedlają stan w jakim znajdujemy się obecnie.

Najczęściej śni nam się dom rodzinny, który jako symbol może mieć kilka znaczeń. Przede wszystkim jest miejscem ucieczki od codziennych problemów i zbyt szybkiego wkroczenia w dorosłość. Może być też symbolem bezpowrotnie utraconej młodości i chęci cofnięcia się do beztroskiego dzieciństwa.

Nowy dom śni się bardzo często osobom, które niedawno wprowadziły się do nowej nieruchomości lub mają taki zamiar. Sny z nowym lokum w roli głównej zdarzają się jednak także osobom, które nie zmieniły miejsca zamieszkania. Mogą one wówczas oznaczać pragnienie stabilizacji, okres euforii i udanych inwestycji. Symbol nowego mieszkania może też pojawić się w marzeniach sennych osób, które potrzebują nowego otwarcia i zerwania ze starymi nawykami.

Negatywnie nacechowane są natomiast sny, w których musimy się wyprowadzić z naszego domu. Mogą oznaczać nieudane inwestycje, stratę pieniędzy i majątku. Warto więc z większą ostrożnością planować wówczas swoje ruchy i inwestycje. Tego rodzaju sny mogą także pojawiać się u osób, które czują, że ich życie tkwi w martwym punkcie, a ich sukcesy są tylko i wyłącznie pozorne.Wyrazy na tę samą literę