× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Znaczenie imienia Justyna

Justyna jest żeńskim odpowiednikiem imienia Justyn. W swoim życiu stawia przede wszystkim na siebie, uważa bowiem, że tylko na sobie może w pełni polegać. Jest uroczą indywidualistką, która przykuwa uwagę swoją nieustępliwością i wrodzoną inteligencją. Każda jej decyzja musi być zgodna z sztywno określonymi zasadami, których Justyna trzyma się przez całe życie. Uwielbia błyszczeć i być na świeczniku – ciężko jej nie zauważyć. Uwielbia być słuchana i źle traktuje krytykę i brak uwagi. 

Życie towarzyskie

Justyna to ekstrawertyczka – żyje dla chwil, w których uwaga skupia się na niej. Znajomym stawia bardzo wysokie wymagania i wiele od nich oczekuje. Uwielbia nad nimi dominować i wypowiadać się z pozycji siły. Sprawia to, że nie ma wielu bliskich przyjaciół. Ci, którzy zyskają jej zaufanie, stają się powiernikami jej tajemnic, którzy mają okazję poznać jej prawdziwe oblicze. Justyna bywa spontaniczna i za wszelką cenę chce wprowadzać swoje pomysły w życie – nawet te najbardziej szalone.

Praca i kariera

Nie cierpi kompromisów i chodzenia na łatwiznę. Justyna nie chce żyć według schematu – uwielbia życie w ruchu i zmiany. Ciągle poszukuje nowych wyzwań i form wyrażania siebie. Świetnie sprawdzi się jako przełożona, gdyż ciężko jej wykonywać polecenia innych. Niemal zawsze ma swój pomysł na rozwiązanie każdego problemu i stara się wdrożyć go za wszelką cenę. Źle znosi krytykę i nie lubi bezpośrednio odpowiadać za swoje obowiązki. Stara się trzymać dystans, jednak nieustannie towarzyszy jej poczucie niespełnienia i marnowanego potencjału.

Miłość

Justyna pomimo swojej ambicji i skłonności do robienia kariery, niezwykle ceni sobie rodzinę i ciepło domowego ogniska. Szuka partnera, który będzie potrafił dostosować się do jej dynamiki i zmian nastroju. Wybranka otoczy bezwarunkową miłością i czułością. Justyna nie jest jednak typem kobiety, która pozwoli się zdominować. Zaciekle będzie walczyć o swoje i niechętnie zmieni podjętą decyzję.

Sławne imienniczki

Justyna Steczkowska – piosenkarka
Justyna Kowalczyk – biegaczka narciarska
Justyna Pochanke – dziennikarka