× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Najwięcej kobiet w sukniach ślubnych

Redakcja Pinbook | 19-08-2019 | skomentuj

Najwięcej kobiet w sukniach ślubnych

Oceń


Ślub to dla wielu najważniejszy dzień w życiu. Jednym z najważniejszych, a na pewno najbardziej efektownych, elementów ceremonii jest suknia ślubna panny młodej. Wiele pań bardzo długo nie może zdecydować się na kreację – wybrana suknia musi być wyjątkowa i podkreślać urodę panny młodej. Zdarza się jednak, że salony sukien ślubnych szukają innych form promocji niż wyszukane kroje i zniewalające kreacje. Tak było chociażby w Hiszpanii, gdzie pobity został Rekord Guinnessa w liczbie kobiet, które pojawiły się w białych sukniach. 

  Zobacz także  


Ponad tysiąc panien młodych

Miejscem niecodziennego wydarzenia było hiszpańskie Petrer. To właśnie tam zorganizowane zostało wydarzenie, które miało stać się najlepszą reklamą dla firmy Sedka Novias – salonu sukien ślubnych. Ile kobiet jednocześnie przywdziało imponujące kreacje? Liczba zaskakuje – obserwatorzy mogli podziwiać aż 1347 „panien młodych”, które prezentowały się w sukniach naprawdę imponująco. Rekord jest o tyle ciekawy, że pochodzi z roku 2019 i nic nie wskazuje na to, że wkrótce zostanie pobity. 

Sprawdź również ile litrów miało największe cappucino

Wszystko na temat: