×

Wyszukaj artykuł

Kontakt na odległość

Zoom – darmowy program do wideokonferencji

Mateusz | dnia: 09-11-2020 | skomentuj

Zoom – darmowy program do wideokonferencji

Zoom

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Rok 2020 to ogromne wyzwanie dla niemal wszystkich elementów naszego życia zawodowego i społecznego. Pandemia koronawirusa zamknęła nas w domach i ograniczyła mobilność, do której byliśmy przyzwyczajeni. Nic więc dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się komunikatory internetowe czy platformy do wideokonferencji. Jedną z najpopularniejszych jest program Zoom, który oferuje wysokiej jakości połączenia wideo. Warto dodać, że korzystać można z niego zupełnie za darmo (w ramach licencji Basic). Co oferuje program? Czym się wyróżnia? Więcej informacji znajdziecie poniżej. 

  Zobacz także  


Zoom jest banalny w obsłudze i proponuje szybką możliwość tworzenia konferencji – jej uczestników zaprosić możemy za pomocą linku URL lub zaproszenia, które wysyłane jest pod wskazany adres mailowy. Narzekać nie powinni także miłośnicy zabezpieczeń – program oferuje bowiem szyfrowanie SSL oraz AES-256 bit.

Zoom – funkcje i możliwości 

Użytkownicy Zoom’a chwalą przede wszystkim jego kompletność i uniwersalność – program jest dopracowaną platformą do wideokonferencji. Podstawowy plan (nielimitowane spotkania 1:1, maksymalnie stuosobowe grupy i 40 minutowe spotkania) jest całkowicie bezpłatny. Na uwagę zasługuje także wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość udostępniania zawartości ekranu. Spotkania zabezpieczane są hasłem a program posiada także aplikacje klienckie, które wykorzystywać można na wielu platformach. A wy mieliście już okazję korzystać z tego programu?  Czekamy na wasze opinie i spostrzeżenia. 

Szukasz innych komunikatorów internetowych? Polecamy Discord i Skype.


Wszystko na temat:

Technologia Programy i aplikacje Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz