×

Wyszukaj artykuł


Usługa stawia na jakość

Zmiany w HBO GO – będzie drożej

Redakcja Pinbook | 23-10-2019 | skomentuj

Zmiany w HBO GO – będzie drożej

Oceń


Serwisy streamingowe zrobiły prawdziwą furorę na całym świecie – przystępne ceny, brak reklam i możliwość oglądania filmów offline sprawiły, że stały się one realną alternatywą dla klasycznej telewizji. Także w Polsce nie brakuje fanów Netflixa, Amazon Prime Video czy HBO GO. Ostatni z wymienionych serwisów doskonale zdaje sobie sprawę z rosnącej konkurencji i mocno stawia na jakość materiałów w swojej bazie. Zmiany w HBO GO widoczne są już teraz – o ile są zrozumiałe i potrzebne z punktu widzenia serwisu, o tyle nie zawsze są pozytywnie odbierane przez użytkowników.

  Zobacz także  

Video dnia:Najnowsze zmiany w serwisie z pewnością nie przypadną do gustu dużej części użytkowników. Wszystko przez ilość nowych produkcji i ciągle podwyższającą się jakość materiałów. Serwis zamierza je równoważyć wyższą ceną usługi i krótszym okresem próbnym.

Będzie drożej – tylko tydzień za darmo

Pierwsze zmiany w HBO GO już weszły w życie – od 21 października okres próbny będzie wynosił zaledwie tydzień. Przypomnijmy, że do tej pory nowi użytkownicy mogli przez miesiąc bezpłatnie korzystać z usługi. Kolejna zmiana wejdzie w życie już w listopadzie – po 21 listopada cena usługi znacząco wzrośnie. 


Wszystko na temat:

Technologia Internet Wszystkie tagiDodaj komentarz