×

Wyszukaj artykuł

To banalnie proste!

Yahoo! – jak usunąć konto i skrzynkę pocztową?

Redakcja Pinbook | 03-04-2020 | skomentuj

Yahoo! – jak usunąć konto i skrzynkę pocztową?

Fotografia poglądowa

Oceń„Yahoo!” jest jednym z największych serwisów we współczesnym internecie. Firma co roku przynosi miliardowe zyski i może pochwalić się tysiącami użytkowników na całym świecie. Warto dodać, że posiada ona liczne wersje językowe. Czym właściwie jest Yahoo? To portal internetowy o szerokiej tematyce – znajdziemy tu najnowsze informacje, prognozę pogody, wyszukiwarkę czy skrzynkę mailową. To z tej ostatniej zdaje się korzystać największa liczba użytkowników serwisu. Część z nich postanawia jednak po pewnym czasie przesiąść się na innego dostawcę usług poczty elektronicznej. W takim wypadku najczęściej decydują się oni na usunięcie konta. Oto kilka kroków, które pozwolą na usunięcie konta i skrzynki Yahoo.

  Zobacz także  


W pierwszej kolejności trzeba oczywiście przygotować (lub przypomnieć sobie) login i hasło dostępu do naszego konta – będą one niezbędne w procesie jego dezaktywacji i usunięcia. 

Yahoo – usuwanie konta

Usunąć konto można za pośrednictwem specjalnego formularza, który znajduje się pod linkiem yahoo.com/account/delete-user. Właśnie tam podać należy wspomniane wcześniej login i hasło – strona przekieruje nas wówczas do informacji związanej z podejmowanymi przez nas krokami. Warto się z nimi zapoznać – jeśli jesteśmy pewni swojej decyzji należy wybrać „Kontynuuj usuwanie mojego konta”. Teraz po raz ostatni powinniśmy potwierdzić swoją decyzję – wówczas nasze konto zostanie trwale usunięte z serwisu. 


Wszystko na temat:

Internet Poradnik Wszystkie tagiKomentarze: