×

Wyszukaj artykuł

Coś dla gadżeciarzy

Xiaomi Mi Band 5 – nowa elektroniczna opaska już niedługo

Redakcja Pinbook | 01-06-2020 | skomentuj

Xiaomi Mi Band 5 – nowa elektroniczna opaska już niedługo

Xiaomi

OceńSmartfony już dawno przestały się ograniczać jedynie do roli telefonów – dziś są to mobilne centra rozrywki, z którymi łączą się także liczne urządzenia zewnętrzne. Jednym z najpopularniejszych są opaski elektroniczne, które nabyć można w bardzo przystępnej cenie. Jedną z najczęściej wybieranych firm jest w tym wypadku chińskie Xiaomi. Które niedawno poinformowało o zbliżającej się premierze nowego urządzenia Xiaomi Mi Band 5. Jakie nowe funkcje będzie miało urządzenie? Przekonamy się o tym już wkrótce – premiera opaski została zapowiedziana na 11 czerwca 2020 roku.

  Zobacz także  


Z niepotwierdzonych informacji wynika, że być może za jego pomocą będziemy mogli dokonać płatności elektronicznej (dzięki NFC). Z nieoficjalnych informacji wynika również, że urządzenie być może dysponować będzie kamerą do rozmów online.

Xiaomi Mi Band 5 – cena i funkcje

W opasce nie zabraknie oczywiście funkcji znanych z poprzednich modeli – znajdziemy więc tutaj: moduł Bluetooth, pulsometr, żyroskop, możliwość synchronizacji z naszym telefonem i tak dalej. Bez problemu więc odbierzemy wiadomości, sprawdzimy powiadomienia i będziemy mieli możliwość monitorowania naszego wysiłku fizycznego. Jak w takim razie kształtować się będzie cena urządzenia? Wiele wskazuje na to, że będzie ona oscylować w granicach 100 złotych (w Chinach). Idąc tym tropem można spekulować, że urządzenie w Polsce kosztować będzie prawdopodobnie około 130-150 złotych. Skusicie się?

Jesteś fanem ciekawego kina? Lubisz filmy akcji, fantasy i sci-fi? W takim razie koniecznie musisz obejrzeć film Hellboy, Jumper i Planeta małp


Wszystko na temat:

Technologia Telefony Wszystkie tagiKomentarze: