×

Wyszukaj artykuł

Gratka dla graczy

Wyciekły terminy wyprzedaży na Steam!

Redakcja Pinbook | 21-10-2019 | skomentuj

Wyciekły terminy wyprzedaży na Steam!

OceńGry komputerowe cieszą się niemalejącą popularnością – społeczność graczy jest dziś większa niż kiedykolwiek. Dzięki ogromnej konkurencji i dostępności tytułów, ich ceny są dziś naprawdę nieduże. W prawdziwe hity zagrać można chociażby w EA Access, PlayStation Plus czy dzięki Humble Bundle. Największa część miłośników wirtualnej rozgrywki jest jednak niezmiennie skupiona wokół Steam. Nic więc dziwnego, że odliczają oni tygodnie, godziny i minuty do następnej dużej wyprzedaży.

  Zobacz także  


Dziś wyprzedaże na Steamie cieszą się ogromną popularnością. Są szansą na sprawdzenie świetnych tytułów w dużo niższej cenie. Grę można też kupić tam jako prezent dla innego użytkownika.

Najbliższe wyprzedaże na Steam

Do sieci wyciekły właśnie daty trzech najbliższych dużych wyprzedaży w serwisie. Pierwsza z nich rusza już za tydzień. Promocja związana z Halloween potrwa od 28 października do 1 listopada. Niecały miesiąc później ruszy Autumn Sale (jesienna wyprzedaż), która będzie miała miejsce 26 listopada do 3 grudnia. Prawdziwą gratką może okazać się jednak ostatnia z tegorocznych wyprzedaży, która tradycyjnie pojawi się w okresie Bożego Narodzenia. Na Winter Sale poczekamy do 19 grudnia i potrwa ona aż do 2 stycznia 2020 roku. Szykujcie portfele!


Wszystko na temat:

Gry Technologia Internet Wszystkie tagiKomentarze: