×

Wyszukaj artykuł


Wojciech

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Wojciech

Oceń


Wojciech jest imieniem pochodzenia słowiańskiego. Oznacza wojownika przynoszącego dobre wieści lub uwielbiającego walkę. Jego wybuchowy charakter potrafi zrównoważyć umiejętność zapanowania nad emocjami. Wojciech jest pewny siebie i zawsze znajduje najprostsze rozwiązanie problemu. Cechuje go dużą nieufność – bardzo trudno jest zyskać jego sympatię. Wojciech nie jest człowiekiem otwartym – kieruje się znanymi jedynie sobie motywami i zdradza niewielką część swoich planów. Jego apodyktyczność równoważy pogodne usposobienie.

Życie towarzyskie

Nieufność Wojciecha przerodzić się może w introwersję. Rzadko zdradza swoje myśli i bardzo rzadko jest duszą towarzystwa, bez której znajomi nie wyobrażają sobie udanej imprezy. Otacza się niewielką grupą przyjaciół i bliskich, którzy potrafią tonować jego despotyzm i poczucie wyższości. Nie jest osobą szczególnie rozrywką, jeśli jednak uczestniczy w jakimś wydarzeniu rozrywkowym,  zachowuje swoją wrodzą pogodność.  Chętnie przyjmuje gości – zdarza się jednak, że próbuje manipulować osobami ze swojego otoczenia.

  Zobacz także  

Video dnia:Praca i kariera

Wojciech nie jest typem marzyciela – obiera jasno określony cel, do którego dąży po najmniejszej linii oporu. Swoją prostolinijność wynagradza dużym zaangażowaniem w podejmowane przez niego działania. Wojciech jest stanowczy i pewny siebie, potrafi również wykazać się logicznym myśleniem i zawsze wskaże najprostsze rozwiązanie. Dobra organizacja czasu i samodyscyplina sprawiają, że Wojciech często odnosi sukcesy. Doprowadzają go one do wymarzonej wysokiej pozycji i zawodowego sukcesu.

Miłość

Opanowanie Wojciecha przekłada się także na jego życie miłosne. Jest typem rzadko okazującym uczucia i często oskarżany jest w związkach o ich brak. Wojciechowi obce są górnolotne frazesy i czule słówka – ceni sobie przede wszystkim praktyczność. Wybranka, która dostrzeże jego zalety, będzie jednak mogła liczyć na jego wiedzę, siłę i umiejętność rozwiązywania problemów. Zdarza się, że ma problem z narzucaniem własnego zdania – bez względu na jego słuszność.

Sławni imiennicy

Wojciech Fortuna – skoczek narciarski
Wojciech Szczęsny – piłkarz
Wojciech Młynarski – piosenkarz
Wojciech Fibak – tenisista
Wojciech Jagielski – dziennikarz i muzyk


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Alicja
Rafał
Amelia