×

Wyszukaj artykuł


Włosy

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Włosy

Oceń


Włosy pojawiające się w snach mogą być interpretowane na różne sposoby. Bardzo ważne są uczucia, które towarzyszą Ci podczas śnienia o włosach. Lęk i dyskomfort są złymi prognostykami, natomiast odprężenie, zadowolenie i szczęście w takim śnie zwiastują pozytywne zmiany i zdarzenia w naszym życiu.

Gęste, zdrowe i lśniące włosy to symbol dobrobytu i powodzenia u osób płci przeciwnej. Wyczesane, ułożone i zadbane włosy oznaczają zadowolenie z siebie i uporządkowane życie osobiste. Włosy w nieładzie oznaczają natomiast brak zorganizowania i potrzebę zmian – na przykład zawodowych, osobistych lub ... fryzury.  Podobną symbolikę może mieć także oglądanie swojej fryzury. Wypadanie włosów według sennika jest natomiast równoznaczne z wyniszczającymi problemami, z którymi nie jesteśmy sobie w stanie poradzić.

  Zobacz także  

Video dnia:Czesanie, mycie i układanie włosów oznacza potrzebę zreorganizowania naszego życia i nowego spojrzenia na otaczające nas problemy. Ścięcie włosów to także symbol zakończenia pewnego etapu i rozpoczęcia nowego rozdziału w powieści naszego życia.

Nadmierne owłosienie, osiwienie, włosy w ustach i potrawach mogą symbolizować przytłaczające sprawy i problemy, których chcemy się pozbyć i o nich zapomnieć. Rozpuszczone włosy to natomiast symbol wolności i wyzwolenia. Łysy mężczyzna oznacza zbliżające się bogactwo, dobrobyt i szacunek, kobieta bez włosów jest natomiast zwiastunem pogardy i utraty wpływów. Mężczyzna z długimi włosami to symbol oszustwa, często matrymonialnego, natomiast farbowane włosy oznaczają obłudę i kłamstwo, które mogą nas spotkać.


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Szczur
Odchody
Pieniądze