×

Wyszukaj artykuł

Jest dostępna w języku polskim

Uruchomiono oficjalną witrynę Playstation 5

Redakcja Pinbook | 06-02-2020 | skomentuj

Uruchomiono oficjalną witrynę Playstation 5

Fotografia poglądowa

Oceń



Sony uruchomiło właśnie oficjalną witrynę Playstation 5. Znajduje się ona w brytyjskiej domenie. Można na nią wejść przez adres www.playstation.com/en-gb/explore/ps5/. Z kolei polska wersja znajduje się pod adresem www.playstation.com/pl-pl/explore/ps5/. Strona internetowa może jednak nieco rozczarować – jest wyjątkowo skromna i oszczędna w swojej formie. Przede wszystkim umożliwia zapisanie się do oficjalnego newslettera Sony Interactive Entertainment Europe. Ma on pomóc firmie w przesyłaniu najnowszych informacji na temat PS5, których z czasem zacznie przybywać. Na stronie producenta można przeczytać:

Zaczęliśmy dzielić się niesamowitymi funkcjami PlayStation 5, ale nie jesteśmy całkowicie gotowi do odsłonięcia nowej generacji PlayStation. Zapisz się w poniższym formularzu, by być wśród pierwszych osób, które poinformujemy o nowych wiadomościach dot. premiery PS5, ceny i listy gier na premierę.

  Zobacz także  


Na stronie znajduje się informacja, że premiera PS5 odbędzie się w okresie świątecznym. Okres ten z oczywistych powodów jest często wybierany na moment premiery konsoli – pozwala rozpocząć sprzedaż nowego produktu w czasie kupowania prezentów. Nic więc dziwnego, że premiera nowego Xbox Series X także jest planowana na przełom listopada i grudnia.

Problemy z produkcją

W tym roku pewne wątpliwości budzi kwestia tego, czy światowa premiera PS5 odbędzie się na wszystkich możliwych rynkach. Obecnie świat zmaga się z globalnym zagrożeniem w postaci koronawirusa, który wpłynął już w negatywny sposób na wydajność chińskich fabryk. Szczególnie boleśnie odczuli to producenci elektroniki, przede wszystkim monitorów oraz telewizorów. Jest duże prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z konsolami, które są składane w Chinach.






Wszystko na temat:

Technologia PlayStation 5 PlayStation Gry Internet Wszystkie tagi



Komentarze: