×

Wyszukaj artykuł

Wiktoria

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Wiktoria

OceńWiktoria to imię, które jest żeńskim odpowiednikiem imienia Wiktor. Wiktor z kolei to imię, które pochodzi od łacińskiego słowa victor, co oznacza zwycięzcę. Wiktoria jest osobą bardzo spokojną, wyważoną, która musi dokładnie wszystko przemyśleć zanim podejmie jakąkolwiek decyzję. Nie można więc wymagać od niej, że bardzo szybko i spontanicznie się na coś zdecyduje. Zrobi chłodną kalkulację, która pozwoli jej zadecydować czy „to coś” jest dla niej dobre, czy też nie i czy w ogóle chce się na to decydować. W miłości wiele odpuszcza, wiele wybacza – i niestety często ktoś to wykorzystuje. Jest jednak dobrą przyjaciółką i wspaniale dogaduje się z członkami swojej rodziny, ze względu na swoją wielką wiedzę. W zależności od jej humoru – albo chętnie pozna kogoś nowego, albo i też nie. 

Życie towarzyskie 

Wiktoria jest dobrą przyjaciółką, chętnie do tego grona przyjmuje więcej i więcej osób. Gotowa zawsze wysłuchać, doradzić, wyciągnąć pomocną dłoń. Dobrze dogaduje się ze swoją rodziną, ze względu na swój bardzo spokojny charakter. Ciężko jednak wyciągnąć ją na większe imprezy – po prostu nie czuje się tam zbyt dobrze. 

  Zobacz także  


Praca i kariera 

Wiktoria wykonuje wszystko spokojnie i powoli, dokładnie nad wszystkim musi się zastanowić, a każdy jej dzień musi być zaplanowany od A do Z. Wtedy na pewno wykona to, co miała na swojej liście. Nie może więc szukać zatrudnienia w branżach, które wymagają dynamiki i szybkiego działania. Będzie się wtedy czuła jak w klatce. 

Miłość

Wiktoria wiele wybacza. Naprawdę wiele. I niestety bardzo często wszyscy to wykorzystują. Jest ufna, więc chętnie wchodzi w kolejne związki i wiele jej nie potrzeba. Jest to osoba, która MUSI być kochana i MUSI kochać, inaczej usycha. Nawet największe świństwo zostanie zawsze wybaczone, chociaż odciśnie w niej poważne piętno. Wiktoria marzy o wielkiej rodzinie, ale nikomu się do tego nie przyzna z obawy przed czyimś odejściem, jeśli pragnienia będą się rozmijały. 

Sławne imienniczki

Victoria Justice – aktorka 
Wiktoria Padlewska – pisarka 
Victoria Beckham – aktorka, piosenkarka, tancerka, projektantka 
Wiktoria Gąsiewska – aktorka 
Victoria Nestorowicz – aktorka 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Kacper
Nadia
Wiktor