×

Wyszukaj artykuł

Sposób na walkę z pandemią

WhatsApp odpowie na pytania dotyczące koronawirusa!

Redakcja Pinbook | 23-03-2020 | skomentuj

WhatsApp odpowie na pytania dotyczące koronawirusa!

Fotografia poglądowa

OceńLudzkość walczy z epidemią koronawirusa. Na całym świecie umierają i chorują tysiące osób. W mediach pojawiają się różne informacje – niestety nie zawsze są one prawdziwe i zwerfyikowane. Wojnę fake newsom wypowiedział jeden z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych – WhatsApp. Twórcy aplikacji zdecydowali się bowiem na wprowadzenie do niej chatbota, który automatycznie będzie odpowiadał użytkownikom na pytania dotyczące pandemii koronawirusa. Nowe źródło informacji ma pozwolić na szybie i łatwe pozyskiwanie nowych informacji przez użytkowników komunikatora. Jak z niego korzystać?

  Zobacz także  


Korzystanie z informacyjnego chatbota na WhatsAppie jest całkowicie darmowe i wymaga od nas podjecia zaledwie kilku prostych krokom, dzięki którym dodamy to narzędzie do naszej listy kontaktów. 

Jak dodać chatbota WHO?

Chatbota należy dodać do swoich kontaktów – w tym celu należy przejść do zakładki „Czaty”. Następnie należy wybrać opcję „Nowy kontakt” – numer jego telefonu to +41 893 1892 (nazwa automatycznie powinna zmienić się na „WHO Health Alert”. Na jakie pytania odpowie nam sprytne narzędzie? Przede wszystkim pomoże nam rozwiać wątpliwości w najważniejszych kwestiach i rozprawić się z najpopularniejszymi mitami. Aby poznać pełną paletę jego możliwości wystarczy się z nim przywitać i w oknie czatu wpisać „hi”. Naszym oczom ukaże się wówczas lista opcji i pytań, na które bot odpowie nam automatycznie.


Wszystko na temat:

Ciekawostki Technologia Internet Aplikacje Wszystkie tagiKomentarze: