×

Wyszukaj artykuł


Weronika

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Weronika

Oceń


Weronika jest imieniem pochodzenia greckiego lub bizantyjskiego i oznacza dosłownie niosącą zwycięstwo. Etymologia tego imienia związana jest także z biblijną historią o chuście świętej Weroniki. Kobieta o tym imieniu jest połączeniem wielu skrajności. Weronika nie jest osobą łatwą w codziennych kontaktach – targają nią sprzeczności i skrajne emocje. Ma dużo życzliwości i ciepła dla bliskich, potrafi jednak być agresywna, wybuchowa i zaborcza. W codziennych decyzjach opiera się na swoim doświadczeniu, które wyniosła z popełnianych błędów.

Życie towarzyskie

Pomimo swojego niełatwego charakteru, Weronika otacza się wieloma przyjaciółmi. Przyciąga ich aura wrodzonego uroku i tajemniczości, którą wokół siebie rozsiewa. Cechuje ją empatyczne podejście i niechęć do konfliktów, często przez to idzie na ustępstwa, które nie są zgodne z jej zasadami. Weronika nie ma wielu bliskich przyjaciół – potrafi zachwycać się prostymi rzeczami, ale bardzo ostrożnie dobiera towarzyszy i powierników swoich tajemnic.

  Zobacz także  

Video dnia:Praca i kariera

Weronika ma tendencję do stwarzania pozorów – chce pokazać, że wszystkie sukcesy przychodzą jej z łatwością. Ma przy tym silną potrzebę poczucia docenienia przez innych jej starań. Tak naprawdę jest jednak gotowa bardzo dużo poświęcić dla końcowego sukcesu. Łatwo popada w pracoholizm a postawione cele traktuje jak wyzwanie, któremu musi sprostać za wszelką cenę. Jej życiowe doświadczenie staje się kluczem do radzenia sobie z codziennymi problemami w pracy, szkole i życiu.

Miłość

Podobnie jak w pracy, Weronika jest w stanie wiele poświęcić dla rodziny. Domowe ognisko jest czymś o czym skrycie marzy i będzie się bardzo starać, aby spełniać pokładane w niej oczekiwania. Weronika jest osobą o niełatwym charakterze – często odczuwa frustrację, która spowodowana jest zachowaniem innych. Jej partner, który zaakceptuje wady i zalety Weroniki, będzie cieszył się jej szacunkiem, miłością i czułością, które Weronika chętnie ulokuje w odpowiednim człowieku.

Znanie imienniczki

Weronika Rosati – aktorka
Weronika Marczuk – aktorka
Weronika Książkiewicz – aktorka


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Ewelina
Justyna
Zofia