×

Wyszukaj artykuł

Rekord Guinnessa!

Chińczyk zadziwił świat – wchodzi po schodach na głowie! [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 08-02-2020 | skomentuj

Chińczyk zadziwił świat – wchodzi po schodach na głowie! [WIDEO]

Fotografia poglądowa

OceńDzisiejszy świat pozwala nam odważnie sądzić, że niewiele jest nas w stanie zaskoczyć. Codziennie bombardowani jesteśmy najnowszymi i najbardziej szalonymi informacjami z kraju i świata. Przepływ wiadomości dodatkowo ułatwia internet, który staje się coraz poważniejszą alternatywą dla tradycyjnych mediów. Jest jednak pewna księga, w której wpisy regularnie budzą zachwyt, zdumienie czy zaskoczenie. Mowa oczywiście o Księdze Rekordów Guinnessa, która stała się wyznacznikiem najbardziej niecodziennych dokonań człowieka. 

  Zobacz także  


Niektórzy dosłownie stają na głowie, aby znaleźć się w księdze niecodziennych rekordów. W 2015 roku znalazł się w niej pewien Chińczyk, który postanowił wchodzić po schodach właśnie stojąc na głowie. 

Niezwykłe umiejętności Azjaty

Rekordzistą we wchodzeniu po schodach na głowie jest od 2012 roku Chińczyk - Li Longlong. W 2015 roku wyśrubował on swój niebywały rekord do 36 schodów pokonanych na głowie. Całość można było obejrzeć na antenie stacji CCTV – od niedawna klip jest również dostępny na oficjalnym kanale Księgi Rekordów Guinnesa. Możecie go także obejrzeć poniżej. To niesamowite, do czego zdolne jest ludzkie ciało.


Wszystko na temat:

Rekordy Chiny Wszystkie tagiKomentarze: