×

Wyszukaj artykuł


Urodziny taty

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny taty

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny taty

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla taty

Ojcowie to tak naprawdę najważniejsi mężczyźni w życiu każdego z nas. To im zawdzięczamy życie, oni wychowywali nas przez lata wraz z naszymi matkami. Poświęcali nam swój czas, dbając o nasz spokojny rozwój. Kiedy stawialiśmy pierwsze kroki cieszyli się jakby to były kroki ich własne. Nosili na sobie brzemię odpowiedzialności za to byśmy mieli gdzie mieszkać i co jfeść. Jak wyglądałoby nasze życie, gdyby ich zabrakło? 

Kiedy jak co roku zbliża się ten szczególny dzień, czyli data urodzin taty, warto już jakiś czas przed zastanowić się nad tym, w jaki sposób podziękujemy ojcu za te wszystkie lata życia. Dziwnym trafem większość z nas, mówiąc o prezencie dla ojca, myśli o krawacie, skarpetkach, może zegarku. Drobne i praktyczne upominki to oczywiście zawsze trafione prezenty, ale najważniejsze powinny być intencje. Urodziny to dzień, w którym szczególnymi życzeniami możemy szczerze podziękować naszemu rodzicielowi za trud włożony w to by nam żyło się lepiej. Wyjątkowe życzenia sprawią mu wiele przyjemności i pokażą, jak ważny dla nas jest.

Wierszyki urodzinowe dla taty

W tym roku chciałbyś przekazać swoje intencje w nieco bardziej wyjątkowy sposób? Wymyślić piękne życzenia to dla Ciebie nie problem? Może spróbuj wejść na poziom wyżej i skomponuj mini poemat na cześć twojego ojca, obchodzącego kolejną rocznicę urodzin. Krótki wierszyk, w którym zarówno przypomnisz wam wspólnie spędzone chwile, podziękujesz za jego serce, którym dzielił się z Tobą każdego dnia. Ubierz to w zgrabne słowa i dodaj szczyptę humoru – szczęście solenizanta gwarantowane. Prawdę mają Ci, którzy mówią, że nawet najdroższe i wymarzone prezenty nie zastąpią prawdziwych uczuć, które masz okazję okazać w tym dniu.

Kartki urodzinowe dla taty

Jeśli chciałbyś, by twoje życzenia cieszyły ojca nie tylko w dniu urodzin, a przez długi czas – zapisz je na kartce urodzinowej. Gustowna grafika, dopasowana tematycznie do upodobań taty, w połączeniu z wyjątkowymi życzeniami ucieszy oko nie tylko w momencie dostawania, ale również w każdej innej chwili, gdy będzie chciał przypomnieć sobie jak kochane ma dziecko.
Szukasz pomysłu na kartkę urodzinową? Zainspiruj się naszymi propozycjami.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz