×

Wyszukaj artykuł


Urodziny przyjaciółki

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny przyjaciółki

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny przyjaciółki

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki

Przyjaciółka to nierzadko osoba tak bliska nam, że nazywamy ją siostrą. Historie przyjaźni bywają różne. Niektóre zaczynają się przypadkowo, od nieoczekiwanego spotkania; wiele z nich, szczególnie tych największych zaczyna się paradoksalnie, od wojny. Każda przyjaźń jest wyjątkowa, a jeśli jest prawdziwa i szczera, przetrwa nawet najcięższe próby. Kiedy tak bliska nam osoba obchodzi swoje szczególne święto – urodziny, chcemy obdarować ją czymś wyjątkowym. Pokazać jej, że nam na niej zależy, jej obecność jest dla nas ważna i stanowi część naszego życia. Nie ma piękniejszego prezentu niż prawdziwe uczucia i dobre intencje. Okażmy je za pomocą wyjątkowych życzeń, które złożymy osobiście. W tym dniu zadbajmy o to by nasza przyjaciółka poczuła się wyjątkowo doceniona przez nas. 

Wierszyki urodzinowe dla przyjaciółki

Zastanawiasz się pewnie, czy zwyczajne życzenia wystarczą. Przecież twoja przyjaciółka zasługuje na wszystko co najlepsze, a w dniu jej urodzin chcesz dać jej to osobiście, od serca. A co gdyby tak podnieść poprzeczkę i stworzyć mini poemat z tej okazji? Mało kto dziś dostaje wiersze o sobie, a to już świadczy o wyjątkowości takiej relacji. Nie umiesz pisać wierszy? Nie ty jedyny ;) Nie bój się, to nie takie trudne. Jak napisać wiersz urodzinowy dla przyjaciółki? Weź do ręki kartkę papieru i coś do pisania. Wypunktuj wasze najważniejsze wspólne chwile, doświadczenia; przypomnij sobie jak się poznaliście i jak wpłynęła na was ta przyjaźń. Na koniec zastanów się jak skomplementować przyjaciółkę by miło połechtać jej ego. Tak przygotowane informacje opleć zręcznymi rymami i metaforami. Użyj poetyckiego języka by stworzyć wyjątkowe dzieło na cześć solenizantki. Voila!

Kartki urodzinowe dla przyjaciółki

Najlepsza forma składania życzeń to bezdyskusyjnie osobista ich deklamacja twarzą w twarz. Tak wypowiedziane zapadają w pamięć na długo i najlepiej przekazują nasze uczucia. Kiedy jednak chcemy, by naszz solenizantka mogła do nich wrócić również za miesiąc dwa, najlepiej zapisać je na pięknej kartce urodzinowej.
Jeśli nie masz pomysłu na nią, skorzystaj z gotowych wzorów tematycznych, przygotowanych na naszej stronie.

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz