×

Wyszukaj artykuł


Urodziny mamy

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny mamy

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny mamy

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla mamy

Wszystkie mamy nasze są… I każda z nich ma urodziny! Jak co roku, przychodzi ten dzień, kiedy to wreszcie my możemy pokazać naszej rodzicielce jak dużo dla nas znaczy. Oczywiście istnieje ku temu też inna okazja tj. Dzień Matki, ale czy nie zasługuje ona na to by składać jej życzenia codziennie? Na pewno ucieszy się z wyjątkowych życzeń, które przekażesz jej w tak wyjątkowym dniu jak jej rocznica urodzin. Matczyna miłość nigdy nie słabnie, a każdego roku kiedy zbliżają się twoje urodziny, ona myśli jak uczynić ten dzień wyjątkowym dla Ciebie. Zastanów się co możesz zrobić dla swojej mamy i jak odwdzięczyć się jej za miłość, którą Ci daje.

Wierszyki urodzinowe dla mamy

Jak sprezentować matce coś bardziej niepowtarzalnego niż sztampowy prezent? Złożyć szczere i piękne życzenia. Chcesz jednak by twoje były niepowtarzalne, a nawet ich wspomnienie pokazywało uśmiech na twojej twarzy? A może by tak ułożyć specjalnie na tą okazję poemat? Jeśli nie jesteś mistrzem pióra, a twój kontakt z literaturą ograniczasz zwykle do jej czytania – nie martw się! Przecież nie jest wymagane abyś pisał 13-zgłoskowcem. Najpiękniejsze wiersze pisane są na kolanie, od serca do serca. Twoja mama zna Cię lepiej niż wszyscy, od urodzenia dbała o Ciebie, by twoje życie było jak najpiękniejsze. Widziała jak przemieniasz się z niemowlaka w coraz bardziej dojrzałą osobę. Może to tu powinieneś szukać inspiracji? Przypomnij sobie wszystkie chwile spędzone razem i tak jak umiesz, opisz je w wierszu. Twoja mama na pewno będzie zachwycona, że tak wspominasz wspólnie spędzone lata.

Kartki urodzinowe dla mamy

Już wiesz jak złożyć życzenia. Niezależnie od tego czy wybrałeś prozę szczerych życzeń, czy urodzinowy poemat twojego autorstwa – dobrze byłoby to gdzieś utrwalić. Oczywiście, najlepszą formą byłoby odczytanie intencji osobiście, jednak dlaczego nie dać rodzicielce możliwości wrócenia do tego? Zapisz swoje życzenia na kartce urodzinowej i daj im wieczne życie już dziś!

 

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz