×

Wyszukaj artykuł


Dla koleżanki

Życzenia, wierszyki oraz kartki dla koleżanki

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki dla koleżanki

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla koleżanki

Każdy ma kiedyś urodziny, a jeszcze nie wynaleziono lepszego prezentu z tej okazji niż złożenie serdecznych życzeń. Kiedy nasza koleżanka obchodzi to szczególne święto, chcemy pokazać jej co dla nas znaczy. Koleżeństwo to też nie relacja, w której chodzi o obdarowywanie siebie kosztownymi prezentami, tu liczą się uczucia. Jak najlepiej pokazać, że zależy nam na koleżance? Oczywiście przekazać lub przesłać jej wyjątkowe życzenia. Pokażmy jej, że chcemy dla niej wszystkiego co najlepsze, tego co materialne prezenty jak np. kosmetyki nie mogą jej dać. O czym mowa? O szczęściu, zdrowiu i spełnianiu marzeń! Życzenia mogą być proste, niezbyt wyszukane bo najważniejsze, żeby były szczere. 

Wierszyki urodzinowe dla koleżanki

Niektórzy jednak chcą oryginalności, rymowanych życzeń, wyjątkowo wzruszających… Wybierają to, co może najbardziej spodobać się osobie im bliskiej. Jest jednak nadal jeszcze jeden sposób na to, by złożyć komuś życzenia i podkreślić pamięć o nich. Mowa oczywiście o wierszykach urodzinowych dla koleżanki. Jeśli chcemy aby nasze intencje przekazane były w wyjątkowej i wyróżniającej się formie, użyjmy do tego wyjątkowego poematu. Może być to krótki wiersz autorski, w którym zawierać się będą wasze wspólne przeżycia, miłe wspomnienia. Jeśli czujesz się na siłach i chcesz dać się ponieść fantazji, nikt Ci nie broni stworzenia wielkiego dzieła, niczym psalm wychwalającego bliską osobę i uwypuklającego jej zalety. Najważniejsze to być sobą, również składając życzenia. Prawdziwa szczerość i dobre zamiary to najlepsze połączenie w tym przypadku. Jeśli nie masz pomysłu na swoją lirykę, skorzystaj z gotowych wierszyków urodzinowych dla koleżanki, które po odpowiedniej modyfikacji nabiorą właściwego charakteru, by jak najbardziej zadowolić i pokrzepić bliską osobę.

Kartki urodzinowe dla koleżanki

Najpopularniejszy sposób na przekazywanie życzeń jest zapisanie ich na ozdobnej kartce lub pergaminie. Ozdobione w tematyczne wzory, dopasowane do preferencji koleżanki i waszych relacji, ucieszą zarówno duszę jak i oko. Taka kartka urodzinowa pięknie wyglądać będzie na ekspozycji, a za każdym razem gdy nasza solenizantka spojrzy na nią, przypomni sobie o waszej relacji i tym, że ma w Tobie prawdziwą koleżankę.

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz