×

Wyszukaj artykuł


Urodziny kolegi

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny kolegi

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny kolegi

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla kolegi

Koledzy to wyjątkowi znajomi. Z jednym wiąże nas znajomość ze szkolnej ławki, drugich znamy z pracy, a jeszcze innych poznajemy w mniej lub bardziej zwykłych okolicznościach. Na pewno jedna rzecz ich łączy – są dla nas ważni. Jak każdy, oni również obchodzą urodziny. To wyjątkowy dzień dla każdego z nas i chcemy by zapadł zarówno nam jak i naszym bliskim w pamięć. Urodziny to wyjątkowa okazja by złożyć szczere życzenia pomyślności, zdrowia i spełnienia marzeń. Kiedy ktoś jest nam bliski, a nie mamy pieniędzy na kosztowne prezenty, lub po prostu wolimy żeby to było coś wyjątkowego, czego nigdzie indziej nie dostanie. Co to może być? Co ucieszy bardziej, niż najnowsze PlayStation lub jakiś drobiazg w stylu kubka? Oczywiście najlepsze życzenia i nie mamy tu na myśli formułki w stylu „sto lat i wszystkiego najlepszego”. 

Wierszyki urodzinowe dla kolegi

Jeśli jednak chcesz by twoje tegoroczne życzenia dla kolegi były inne niż wszystkie, daj się ponieść fantazji. Prozatorskie teksty, w których po kolei wymieniamy to czego życzymy bliskiej osobie to piękna sprawa, ale można to zrobić z większym rozmachem. Stwórz wyjątkowy mini-poemat, w którym oprócz najlepszych intencji przekażesz to co Ci w duszy gra. Nawet jeśli wasza relacja nie jest bardzo bliska, to pomysł z wierszykiem jak najbardziej się sprawdzi. Nic tak nie ucieszy w dniu urodziny jak zabawna wiązanka rymów i metafor. Przypomnijcie sobie wspólnie spędzone chwile i przeżyte doświadczenia, które z przymrużeniem oka opiszesz w tekście. 

Kartka urodzinowa dla kolegi

Okej, zdecydowałeś już jaką formę będą miały twoje życzenia. Teraz czas na wybranie sposobu w jaki je przekażesz. Najpopularniejszym i sprawdzonym sposobem są kartki urodzinowe, czyli eleganckie lub zabawne pocztówki, pergaminy, kartki, na których zapiszesz swoje życzenia lub wiersze. Taka forma nie tylko nada im dodatkowego charakteru, ale również pozwoli solenizantowi wracać do życzeń kiedy tylko będzie miał ochotę. Jedna kartka, a dobrze wykonana potrafi poprawiać humor za każdym razem gdy się na nią spojrzy.

Pamiętajcie o solenizantach i jeśli będziecie mieli problem – złóżcie im życzenia lub napiszcie wierszyk w oparciu o to, co znajdziecie na naszej stronie.

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz