×

Wyszukaj artykuł


Urodziny dziewczyny

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny dziewczyny

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny dziewczyny

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Urodziny naszej sympatii to bardzo szczególny dzień. Nie tylko dla niej ale i dla nas. W tą rocznicę, mamy wyjątkową okazję, by okazać swoje uczucia i zacieśnić naszą relację. To również okazja by odpokutować nasze drobne i drobniejsze przewinienia względem ukochanej, a wiadomo, że takie się zawsze znajdą np. zostawienie skarpetek w salonie ;). Kiedy nadchodzi ten dzień, już miesiąc przed czujemy pewną presję. Co sprezentować swojej ukochanej? Jaki prezent uszczęśliwi ją najbardziej, a zarazem nie zrujnuje naszych kieszeni? Co jeśli wycieczka w egzotyczne kraje nie przypadnie jej do gustu, bo może nagle okazać się fanką Skandynawii? Nie martw się takimi sprawami i przygotuj jej piękne życzenia, w których zarówno przekażesz swoje intencje odnośnie jej życia jak i podsycisz płomień waszej miłości.

Wierszyki urodzinowe dla dziewczyny

Masz już pomysł na życzenia, wiesz co chciałbyś przekazać swojej ukochanej, ale nie wiesz jak to poukładać? Mamy dla Ciebie radę! Zapisz na kartce wszystkie wasze wspólne chwile, zarówno te dobre jak i cięższe momenty waszego życia, dodaj do tego swoje uczucia, które przekazujesz swojej ukochanej oraz szczyptę komplementów. Tak przygotowaną mieszankę wzbogać drobnymi rymami i zabawnymi metaforami, odpowiednią dozą romantyczności i humoru. W efekcie powinieneś otrzymać idealny wiersz na urodziny dla dziewczyny. Twój własny, autorski poemat na jej cześć sprawi, że uśmiechnie się od ucha do ucha, zapomni Ci wszystkie błędy i wycałuje Ciebie jakby to były twoje urodziny. 

Kartki urodzinowe dla dziewczyny

Życzenia i wierszyki gotowe? Czas najwyższy, by złożyć je osobiście i okrasić pocałunkami i przytuleniem. Miłość to najpiękniejsze uczucie, a urodzinowe życzenia to doskonała okazja by ją pielęgnować. Spraw by te wyjątkowy dzień nie tylko zapadł wam w pamięć, ale również byście mogli do niego wracać kiedy będziecie mieli ochotę. Jak to zrobić? Podaruj życzenia również zapisane na gustownej kartce, która przechowa te cenne intencje i w trudniejszych chwilach będzie oparciem dla twojej ukochanej. Jeśli nie masz pomysłu na grafikę, inspirację znajdziesz na naszej stronie.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz